Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb egy éve nem tul nagy...

Kb egy éve nem tul nagy rendszerességgel dohányzok. (egy héten 3-4x egy-egy szálat). Késö abba hagyni hogy még nöljek?

Figyelt kérdés

nem szoktam rá csak haverokkal elszivok egy-egyszálat.De félek hogy nem növök meg..túlkéső abbahagyni a növésem érdekében?

17/L

160cm


2009. ápr. 17. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a növekedéshez nem sok köze van a dohányzásnak. Ne amiatt akarj leszokni, hogy nagyobbra nőj! Lehet, hogy egyébként sem fogsz már sokat nőni, ez sokban függ attól is, hogy a családodban mi a jellemző magasság. Azt mondják, kb. meg lehet saccolni, hogy milyen magas lesz az ember felnőtt korában, ha a kétéves kori magasságát megkétszerezik. Nekem kb. bejött. Egyébként én sem vagyok sokkal magasabb, 162 cm-re sikerült "felküzdenem" magam. De jóból kicsit adnak! :) (26/L)
2009. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

DohányzoM, nőJek, és a cigarettának ehhez semmi köze, főleg nem heti 3 szálnak. Ez nem azt jelenti, hogy egészséges lenne, de nyugi, a növekedésbe nem szól bele, sőt egy 17 éves lány esetében már semmi nem hoz plusz centiket. Előbb sem: ez genetika, bele kell törődni, teljesen hétköznapi a magasságod különben.

Sajnálom, ez van.

2009. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. amugy nem ahelyesirást kéne javitani mert tudod van olyan hogy 'elgépeled..'
2009. ápr. 17. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
17 évesen már tuti biztos hogy max centiket nősz. De minek dohányozni azt nem értem!
2009. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Olyat, hogy dohányzok, meg nőljek nem lehet elgépelni, köszönd meg a segítséget, ha már kaptál, örülj, hogy javítottak! Vagy írj helyesen és akkor nem fognak kijavítani.:)

Nem én javítottalak, de a stílusod eléggé gáz. 19/F.

2009. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja a növekedésedet a cigi.... ez hol hallottad?
2009. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hidd el nem gáz a stílusom..biztos élöben nem láttál még : )..És ha nem a kérdésre válaszolsz akkor minek pötyögtetgetsz be hülyeséget?Szerintem nem sok ember kiváncsi az okoskodásodra..már booocccs

Amugy kb mindenki ezt mondja hogy ha cigizik az ember akkor "összemegy".. :DD

2009. ápr. 18. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Összemegy? Te nem csak sült bunkó vagy- ami a stílusodat illeti- hanem komplett hülye is...

Tanulj és tanulj meg helyesen írni, nem sok ember kíváncsi a primitív riposztjaidra. Aki kijavított, annak igaza van:S

18/F

2009. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 175 cm magas vagyok:) És 10 éve dohányzok 15 éves korom óta. És nem hogy összementem de 5 cm-t nőttem a középiskolás éveim alatt:) Úgyhogy nyugi, nem mész össze:)
2009. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..


a három kedves fiúnak csak annyit, hogy mindenki magából indul ki..:) és biztos tartalmas életetek van, ami abból is látszik hogy itt ültök és velem szórakoztok :).

nem értem miért kell beszólni azért mert elírtam valamit..ez nem helyesírási verseny.Ez egy oldal ahol kérdezel olyan dolgokat ami eszedbe jut és valaki válaszol rá.És képzeld tanulok..jó sokat..mivel elég nehéz gimnáziumba járok, de egyébként semmi közöd hozzá.

Annyira rossz, hogy vannak ilyen emberek a világon mint ti!

2009. ápr. 22. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!