Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fehér cigik?!?! Melyik a legjobb?

Fehér cigik?!?! Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy szerintetek melyik fehér cigi a legjobb/ki melyiket szereti? Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik azt szívnak vagy szívtak. (Olyanok nem érdekelnek, hogy: a fehér szar, nem ér semmit a 0,1es nikotinjával és a dohányos tüdeje sem) Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat.
2011. aug. 27. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Gondolom ha fehéret szívsz akkor nem napi 1-2 dobozt szívsz.Középkategóriába ajánlom a silver Pall Mallt abba van mentolos is 0.1 es változata!590FT

Ha nő vagy akkor van Davidoff white superslims 610 Ft ért nem rossz

Esetleg ha szereted a multikat akkor abból fehér, de szerintem rossz.

Ha van pénzed akkor pedig fehér Dunhill, 720 vagy 690 Ft, de minöségbe a legjobb!

2011. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer sokáig voltam kórházban, amikor azt tanácsolták, hogyha már mindenképp muszály kijárnom dohányozni, akkor lehetőleg a leggyengébb cigarettát szívjam ez idő alatt. Bár tény hogy nem szerettem, azért mostmár kitapasztaltam őket:)

A Fehér Multi nem volt rossz, azonkívül h nagyon gyenge. Meglehetősen könnyen lehet szívni, ami különben nem jellemző a fehér cigikre, a nagyon hosszú filterük miatt.

Fehér Viceroy egészen tűrhető, mindegy, hogy szereted e a Viceroy cigit vagy sem, nem érzed az erősebb Viceroyok utáni mellékízt abszolút.

A Fehér Dunhill volt az utolsó amit kipróbáltam, meg is bántam, hogy ilyet hozattam. 710-et sosem adtam volna érte utólag. Bár a Dunhill egy minőségi cigi márka, a fehér cigikből ebből jön a legkevesebb füst, ha gyengébben szívtam meg, egyszerűen semmi nem jött belőle, ha erősebben (ami különben azt jelentette hogy majdnem néha a homlokom is behorpadt) akkor jött valamennyi, de elhanyagolható mennyiség. Érdemes volt megfigyelni különben, hogy ahogy fogyott a cigi, úgy jött mindig picivel több füst:)

Ezek az én tapasztalataim. Persze nem leszólni akarom ezeket a cigiket, mert valaki nagyon szereti, én a piros cigik hívője voltam mindig, de remélem tudtam kcisit segíteni.

2011. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,mindkettő hasznos volt. Esetleg még valaki? Vagy valakinek véleménye(tapasztalatból) a fehér pall mallról van?
2011. aug. 28. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Attól hogy elszívsz egy 0,1 es cigit elmúlik a nikotinéhséged?Igen?Akkor te nem is vagy függő..
2011. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előre megmondtam hogy ilyen választ köszönöm, de nem kérek.
2011. aug. 30. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak bondot próbáltam fehérből és jó volt
2011. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is fehéret szívok, a Dunhill-t erősen ajánlom. Csak sajnos elég drága... :(
2011. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
fehérpall mall elég gyenge...de jó
2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!