Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a "tunetei" annak ha...

Mik a "tunetei" annak ha valaki fuves cigit szív?

Figyelt kérdés

Dohányzom és nagyon sokat nevetek. Ehez minden 3. ember akivel találkozom társít még a fejében valami tunetet (pl: izzadás) és elkonyvel drogosnak. Ami nekem elég sérto tud lenni. Szóval mik az igazi tunetei annak ha valaki fuves cigit szív hogy tudjak mivel védekezni :)


Nem akarok bunkó lenni de a cigaretta káros hatásairol most senkise tartson kiseloadást. Koszi.


/Bocs az ékezetek hiánya miatt de mivel nem magyar a billentyuzetem csak párat tudok írni-(áíé)/


15F


2011. aug. 28. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
drogos is vagy...nikotin is drog...sőt a kamillatea is...
2011. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okay! kossz. Valaki aki nem forgatja ki a szavaimat és a kérdésre válaszol?
2011. aug. 28. 01:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legtipikusabb talán, hogy sokaknál a szemfehérje bevörösödik, illetve maga az ember lelassul (a reakcióidő, a beszéd).. Az idióta röhögés is lehet "tünet", de elég amatőr, aki csak ebből arra gondol, hogy drogos vagy.

Mindenesetre sajnálom, hogy ilyen fiatalon rászoktál a cigire (hiába én is kb akörül, de én már tudom, hogy hülyeség volt, és azóta is szenvedek a leszokással).. :)

28N

2011. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az értelmes választ :)
2011. aug. 28. 01:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha szabad kérdeznem mien az az idióta rohogés ? :)
2011. aug. 30. 02:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokféle tünet előfordulhat, különben eléggé emberfüggő. Az én barátnőm foglalkozott drogosokkal, úgyhogy természetesen képben van e téren.

Általános tünet a szem vörösödése, bár mesélte, hogy sok füves kijátszotta pl. Visin szemcseppel, hogy kevésbé legyen vörös, ne legyen észrevehető.:)

Különben igen, egyeseknél belassul a mozgás, a beszéd, például ha valaki nagyon pörgött előtte az elszívás után csöndes lesz, képes sok időt egyhelyben ülni, szótlan. Mások pedig hirtelen pörögni kezdenek, vihognak, röhögnek megállás nélkül, aktívak lesznek teljes mértékben, de a magas pulzus is sokszor észrevehető, kitapintható. Sok beszívott ember teljesen olyan mintha részeg lenne.

Remélem tudtam kicsit segíteni!:)

2011. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2011. szept. 2. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:

orvosold a problémád...

GET HIGH

2012. márc. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Olyan mint ha zombi volnal onnan tudom szívtam füves cigit
2021. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!