Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami bajom ha elszivok egy fuves cigit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barataim kinalnak fuves cigivel, hogy kolstoljam meg, mert maskep ugysem fogom megtudni hogy "milyen jo erzes", mi a velemenyetek, tik szivtatok mar, esetleg szivtok, mik a hatasai hogyan erzem magam utanna, es lehet e valami bajom tolle?


Konkret valaszokat kerek, koszonom!


16/F


2011. jún. 23. 22:44
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Ez a dolog emberfüggő... Nemtudni te hogyan reagálsz majd rá.. van aki rókázik tőle..

De csak azért mert a barátaid kínálnak ne próbáld ki. Ez legyen a saját döntésed, ha félsz tőle inkább hagyd. Amúgymeg szerintem nemnagyszám:D Ellazulsz tőle aztán annyi..

2011. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki jó lesz az, ha jó füvet vesztek
2011. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 neewollah ***** válasza:
Mintha berugtál volna kb...Látási illúziúk lehetnek.Ritkán előfordulhat egyeseknél h nagyon csúnya hallucinációik lesznek-szörnyek,bogarak stb...Némelyeknél meg akár hetek hónapok után is furcsak hallucinációk lehetnek akár fű nélkül is...na meg ha már nem elég és többet akar az agyad akkor elkezdesz sóvárogni az erősebb anyagok iránt...Egyszer max kipróbálod aztán hagyod a fenébe...
2011. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én őszintén írom, nincs tapasztalatom az ilyesmi terén, de szerintem nem lehetnek barátok, akik azt szeretnék, hogy kipróbáld a füves cigit /de még a sima cigit sem./ Szerintem ne tedd.Inkább igyál meg egy pofa sört:)
2011. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amilyet az egyik haverom sziv azt mondta nem halucinal tolle, csak jo kedve lessz... 1 kicsit felek tolle mert nem akarok en drogos lenni, csak kicsit kivancsi is vagyok, mint a mai fiatalok
2011. jún. 23. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy 180 fokos fordulatot és hagyd magad mögött az egészségtelen dolgokat, amikre rá lehet szokni. Annyira nem lehetsz kíváncsi.
2011. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor mar inkabb megiszok 4-5 sort bulikban, s legalabb tudom hogy nem leszek drogos.
2011. jún. 23. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a kijelentés felnőttes gondolkodásra vall.
2011. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 neewollah ***** válasza:
Azért az alkohollal is óvatosan-csak addig amíg jókedvet okoz
2011. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az alkohol keménydrog.

Fizikai függőséget is okoz.


A füves cigit meg majd akkor próbáld ki, ha valóban érdekel.

A hallucináció egy hülyeség. Én még találkoztam olyannal, aki fűtől hallucinált volna. (pláne rémisztő bogarakat)

2011. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!