Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Árulnak még olyan cigit...

Árulnak még olyan cigit Magyarországon, amiben több nikotin van mint 0,8 mg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 22:55
 1/5 anonim válasza:
69%
megakarsz halni????csinálj füves cigit vazze
2009. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy árulnak. Piros Marlboro, Fekete Dunhill, Puhadobozos Barna Sopianae, Djarum Black&Cherry ebben 1mg! nikotin van, Piros Priluki, Piros Pall Mall, Kék Galosuies
2009. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Füvet még nem szívtam, de nem idegenkedem tőle hogy kipróbáljam:D, csak sajnos még nem tartunk ott, mint a hollandok! Így meg elég csúnyán megüthetném a lábam, ha lebukok vele használat v. beszerzés közben, a másik az, hogy nem olyan egyszerű beszerezni sem: hogy nézne az ki, hogy odamegyek egy pár discos archoz és felteszem a kérdést: Van fű?:DDD szóval ehhez is kell egy biztos kör!


A Djarum sherry-ben csak 0.1 mg van, legalábbis én úgy emlékszem. Pár hónappal ezelőtt próbáltam ki, pár szál után jól meg is fájdult a fejem tőle:S. Elég burzsuj cigi, ráadásul még a füstszűrő is ízesítve van(olyan, mintha cseresznyéscukrot szopogatnál slukkoláskor:DDD), de annyi káros anyag keletkezik az aromaanyagokból, hogy nem érdemes tartósan szívni!

A piros Marlbiban is csak 0.8 van, bár nem a saját szememmel győződtem meg erről!


A jómúltkor vettem Kossuthot, és abban is csak 0.8 volt pedig az interneten 10-esnek írták. Ráadásul csak 20 szál volt benne, holott a cigis honlapon 25-ösnek írták. Viszont füstszűrő nem volt benne:D

2009. ápr. 19. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A Djarum-ban nem 0.1 van, hanem 1! Vagyis tízszer annyi.
2009. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pirosakban általában elég sok van.

Apám Bond cigijének a nikotin tartalmát néztem múltkor és 10 mg-os volt:SElég undi:S:S

2009. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!