Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon árulnak valahol...

Magyarországon árulnak valahol cukormentes Light Sprite-ot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
29%

Ilyenről nem is hallottam még...

De tök mindegy, jobban jársz ha megiszod a sima cukrosat, mert a light dolgokba általában aszpartánt raknak ami rendkívül egészségtelen...

Én ha már ilyen szemetet akarnék inni, mint a kólák, akkor már mindegy, ha cukrosat iszok..

2011. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még nem láttam.
2011. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dániában ittam. Sajnos a szénhidrát megvonásos diétában csupán ilyeneket lehet inni, és egy idő után a monotonitás megtörése végett szükség van ilyesmi ízekre.
2011. okt. 25. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább tűrj és ne igyál ilyen szutykokat. egy kezemen meg tudnám számolni hogy évente hányszor iszok effajta üdítőket. komolyan. viszont azt nem mondom hogy vodkával nagyon jó a sprite. nehéz ellenállni. :)
2011. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos még a cukros sprite-ban is van aszpartam... :S
2012. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Itt lehet rendelni: www.thebritishstore.hu/index.php?productID=991

Cukormentes Sprite Zero, elvileg eredeti brit.

2012. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Bocsi, most vettem észre, hogy azt írja, hogy jelenleg nincs nekik raktáron, de előbb-utóbb biztos lesz.
2012. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azt írják, kb. egy hét múlva lesz.
2012. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én Németországban ittam cukormentes Sprite-ot, Magyarországon sajnos még nem találkoztam vele.
2014. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Németországban volt már 2011-ben is. De akkor még Fanta zero is csak ott volt, mára ide is eljutott, szerintem idő kérdése és az is eljut ide is, ahogy a Fanta zero.

Egyébként megértem, ha néha már nagyon unod a monotonitást, a diétában, és nem akarsz mindig vizet inni. Ezzel én is így vagyok,a lényeg, hogy ne vidd túlzásba, ne csak ilyeneket igyál, néha belefér. Komolyan mondom itt mindenki úgy beszél, mintha full egészségesen, hibátlanul étkezne, ill. 100% egészséges életmódot folytatna. Komolyan akkor nem tudom, mi is az igazság. Mert, hogy a környezetemben, utcán stb. nem ezt látom az átlag emberek között. Na most 2 lehetséges oka lehet ennek: 1, Ide vagy csak azok válaszolgatnak, akik tényleg mindent tökéletesen betartanak, és valóban teljesen egészséges életmódot folytatnak.

2, Vagy csak nagy a szájuk, és bele kell mindenbe kötniük, és csak nagyokat mondanak.

Én azt gondolom, hogy mivel se nem dohányzom, nincsenek egyéb egészségkárosító szokásaim, akkor néha (nem minden nap!!!) megengedhetek magamnak valami ilyesfélét.

2015. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!