Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudni szeretném Mi a Füves...

Lonácska kérdése:

Tudni szeretném Mi a Füves cigi hatása? Nagyonkiváncsivagyok rá köszönöm.

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat!!
2011. aug. 31. 11:30
1 2
 1/20 Coon válasza:
83%

Nálunk az a hatása volt hogy: 1-ik haverom kitalálta hogy behoz a suliba füvet, és iskolaidőben elszívja! Konkrétan bio herbal-t erről tudni kell hogy a kevés is megárt! Elszívtak 2 ilyen cigit 4-en és a hatás az lett: 2 DB mentő jött meg 1 rendőr! 4 emberből 1 életveszélyes állapotba került majd sikerült stabilizálni az állapotát! A haveromat kirúgták (sajnos) és elvonóra küldték! Az apja majdnem felrobbant az idegtől!

Remélem nem szeretnéd kipróbálni!

2011. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném :DD vagy is remélem.
2011. aug. 31. 15:04
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

ilyen legális szarokat ne szívjatok!!!!!

a füves cigi hatásai: nyugalom, gondolatok szárnyalnak, kreatívabbnak érzed magad, nevetsz mindenen.


inkább mint alkohol ;)

2011. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:DD
2011. aug. 31. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Az összes hatását nem tudom,csak pár gyakoribbat,és köztudottabbat:

Könnyűnek,és kreatívabbnak érzed magad,úgy érzed semmi sem számít,olyannak érzed magad,mint aki repülni tud,mindenen csak nevetsz,gyenge leszel,homályosan látsz,könnyen fel lehet idegesíteni,nem tudsz magadról semmit.

2011. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi Jaja valami ilyesmit halotam én is :DD
2011. szept. 1. 21:35
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

13:40-as. Nem, nem hiszed, hogy tudsz repülni, nem látsz homályosan. Nem lehet felidegesíteni, szinte sehogy. És igenis tudsz mindent.

Inkább úgy mondanám, hogy az érzékelés kiélesedik, a gondolataid szárnyalnak, de az nagyon.

2011. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen, utolsó tökéletesen írta körül, gyakorlatilag csak ellazít, nem csinálsz olyan hülyeségeket mint pl amiket az alkohol kivált.
2011. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Sziasztok engem az érdekelne hogy a hatása meddig tart :DD
2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
utolsó válaszoló vagyok egyszer próbáltam nagyon rossz. valamikor meghúztam a nyakam és nyakmerevítőt kaptam pont azon a napon vettem le mikor a füvest ki próbáltam. nem tuttam hogy a fejem fáj vagy a nyakam. nem tuttam hogy hánynom vagy sza.rnom kell. azt se tuttam hogy fázom e vagy melegem van. és mindenen röhögtem egy nagyon kicsi utcában is gyalogoltam úgy éreztem magam mint aki kilómétereket tett meg. nagyon rossz.
2011. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!