Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros az ha valaki 14 évesen...

Káros az ha valaki 14 évesen dohányzik? Lány vagyok

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan?

nem =.=

még szép.

Egy felnőtt ember számára is nagyon káros, hát mgé egy fejlődő szervezetre...

2009. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

káros mert nemfogsz nőni annyit mint 1 normális nem dohányzó ember

lényegtelen h mennyit szívsz, már 1 szar szál cigiben is hatalmas méreg van. :)

2009. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az Anyukám is 14 évesen kezdte. Most 55 és már 2x megjárta a Korányit (Tüdőszanatórium), sokszor fullad. Nagyon nehéz mérsékelnie az adagot, letenni nem tudja. Vagy nem akarja...


A Te döntésed.


Biztosan menő dolog, de ér annyit? Az a felnőtt, aki nemet tud mondani, a többiek véleménye ellenére!

2009. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára káros.Főleg neked.Ne kezdd el.Vagy ha elkezdted, hagyd abba.Büdös lesz a szád.Hogy fogsz így pasizni?
2009. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj,a cigi magában nagyon káros.A kor nem lényeg.Ne kezzd el,ha már megtetted akkor pedig szokj le róla,most még könnyebb mint évek múlva...gondolj a jövődre.

14/L

2009. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Káros. És nem csak rád, de a születendő gyerekedre is, úgyhogy minél hamarabb szokj le, mert ha egy lány dohányzik, az nem menő, hanem egy nagy lúzer. Minél tovább csinálod, annál nehezebb lesz leszokni. A női test kevesebbet bír, törékenyebb mint a fériaké, gyorsabban tönkremehetsz. Idő előtt ráncos leszel, színtelen lesz a bőröd, ronda lesz a fogad, esendőbb lehetsz a betegségekkel szemben, és ha egyszer terhes leszel, nagyon nehéz lesz leszokni, ha egyáltalán sikerül. És ha nem, akkor a gyereked születésétől fogva mérgezett környezetben fog felnőni. Legyen felelősségérzeted.
2009. ápr. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
77%

Ohhh.....A cigi egyaltalan nem meno.A cigi karos,lehetsz akarhany eves is.Ugyanugy hat a szervezetedre.Foleg h 14 vagy,megrosszabb.Fiatal vagy,es novesben vagy...De ha cigizel nem fogsz majd olyan tempoban fejlodni mint a veled egyidos lanyok.

En 16 eves vagyok,es körülöttem szinte az összes baratom cigizik.En is cigiztem.De egy nap ugy döntöttem h leteszem a cigit,megmutatom nekik h mi a helyes.Büszke is vagyok magamra h sikerült leszokjak.Egyaltalan nem meno a cigi,inkabb ciki!

2009. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem olyan nagy baj. te honnan szerzed? 12 vok,és nem tudk szerezni
2009. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
előttem válaszoló..pff..
2009. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
42%
hülyeség, hogy ciki, szerintem kifejezetten szexi egy csajnál, ha cigizik.
2009. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!