Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzást szeretném letteni...

A dohányzást szeretném letteni! Fontos tanácsok. Tippek kéne nekem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elhatározod, hogy ez lesz az utolsó és többet nem gyújtasz rá. Szerintem elég egyszerű!
2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
e-cigi. Keress rá
2011. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyan akarod amit csak fejben tudsz eldönteni akkor csináld azt amit én csináltam. Amit leszokás ellen reklámoznak nikotinos izéket az mind kamu! Hirtelen ne hagyd abba mert olyan elvonásod lesz tőle hogy 2 hét után vissza fogsz szokni. Tegyük fel elszívsz napi 1 dobozzal akkor 1doboz helyett (19 szál) szívj el 15 öt kb 3-4 napig, majd folyamatosan csökkentsd az adagot és juss el odáig hogy már napi 3-4 szál legyen a maximum amit el szívsz. Így lehet a legkönnyebben le szokni erről barátnőmmel közösen így csináltuk sikerrel. Ha nagyon cigizhetnéked van akkor javaslom hogy szerezzél be elektromos cigarettát elején drága maga a készülék kapsz hozzá 2-23 doboz patront ami egy jó darabig elég lesz neked. Természetesen annak semmi káros hatási nincs így időnként helyettesíteni tudod vele pszichésen az igazi cigit ez az ami még működhet de a lényeg az hogy agyban döntsd el hogy komolyan le akarsz szokni vagy nem.
2011. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első léoést már megtetted azzal, hogy AKAROD. Én személy szerint úgy csináltam, hogy mondtam a páromnak ebéd után, hogy most elszívok egy cigit és ez lesz az utolsó. Megkértem, hogy támogasson. A harmadik napon már nagyon rá akartam gyójtani és kértem is tőle egy szálat, mert a lakásban nem volt, csak nála. Ő erre ngyon megharagudott s a fejemhez vágta, hogy milyen gyenge meg határozatlan vagyok, ha már eddig kibírtam, akkor csináljam végig. Szarúl is esett ez a kritika, de megerősített, hogy épp azért is megmutatom, hogy le tudom tenni. Mikor megkívántam rágót rágtam, vagy fogvályót, vagy kimentem futni egyet.. Nagyon el kell magad határozni az a lényeg, hogy tereld el a gondolatod, és ne engedj a kísérésnek. mutasd meg magadnak, meg külvilágnak, hogy képes vagy rá. Csak ennyit tudok ajánlani!
2011. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek.!
2011. szept. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!