Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valaki annyira komoly...

Lehet valaki annyira komoly cigi függö, hogy ott hagyja a munkahelyét mert csak órànkènt gyújthat rà?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hát!
2011. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Láttam ilyet.Mikor a boltba dolgoztam, egy lányt felvettek....

Első nap:a délelőttöt nagy nehezen kibírta, de folyton ki akart menni cigizni, délután már nem dolgozott ott :)

(Mondjuk, kár, mert szimpibb volt, mint az utána felvett , nem dohányos hárpia)

2011. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nehezen tudom elképzelni. Magam is erős dohányos vagyok, de ha kell, kibírom. Nem ismerek olyan embert, aki - főleg ha ugye a munkára koncentrál - ne bírná ki egy óráig. Nem is tudom elképzelni, hogy valaki ezt ne bírja ki. De persze ettől még lehet, csak nekem nem fér a fejembe :)
2011. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
Ha beülsz egy moziba egy filmre ami érdekel meg a mozijegy sem olcsó akkor otthagyod és kijössz mert bagóznod kell? Magam is szívom számolatlanul, nem a partvonalról dumálok de ha elmegyek egy színházi előadásra azért csak csak erőt veszek magamon. Igaz én meló közben is bagóztam,de ha most rákényszerülnék hogy jó meló helyet találtam akkor én bizony óránként szipálkolnék és nem variálnák.
2011. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lehet ennek a kezdeményét láttam. Csávó megörült hogy francért nincs már szünet, mert elakar szívni egy cigit. És ez többször.
2011. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán. Van ilyen osztály társam, reggel a suli előtt 7:59-kor dobja el szó szerint az utolsó cigijét (ami az esetében addigra már kb. a 10. szál, 6kor kel kb. a srác), aztán óra felénél meg már megy ki a wcbe dohányozni, aztán szünet elején meg végén egy cigi, el is megy neki másfél két doboz egy nap. Ha meg nem tud kimenni rágyújtani kattog mint az állat, izzad, és kibírhatatlan hisztis kis hülyegyerek lesz. Én sem a partvonalról ugatok, szívom én is számolatlanul, de azért ennyi önbecsülés legyen már bennünk, hogy erősebbek vagyunk mint az a szar. Ha tovább nem is, de legalább egy óráig.
2011. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!