Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezt nem értem! Azt mondtátok...

Ezt nem értem! Azt mondtátok nincs komoly károsító hatása a hosszútávú füvezésnek. Akkor mitől néz ki ilyen pocsékul az öcsém?

Figyelt kérdés

Lefogyott, és szerintem egyre gyakrabban füvezik. A szeme körül sötét karikák, és úgy néz ki, mintha beteg lenne.

Lehet, hogy ezt csak olyanok mondták, akik szintén aktív füvezők, és nincsenek is tudatában annak, hogy közben totál mások lettek? kb. 1 éve kérdeztem rá itt, és a zöme úgy válaszolt, hogy ez nem okoz függőséget!


2010. nov. 8. 11:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Most legalább megtanultad, hogy a kábítószer minden formája káros, meg hogy a válaszadók 99%-ának lövése sincs arról, amihez hozzászól. Nem a "zömének" kellett volna hinni, csak mert azt mondták, amit hallani akartál, hanem az értelmes és normális kisebbségnek. Hiába kaptál rossz tanácsot, a következmény és a felelősség a tied.
2010. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha lefogyott akkor ö nem csak füvezik...speed,cocain,ezek fogyasztanak le...
2010. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
38%
Ki mondta ezt neked? Hosszútávon tüdőkárosodás + szellemi leépülés...
2010. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
45%
elsővel teljes mértékben egyet értek!
2010. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a fű nem okoz ilyen durva tüneteket 1 év alatt. Valószínú, hogy az öcséd más, keménydrogokat is fogyaszt.

Lehet heroin vagy meth, kétlem, hogy ez csak a fűtől van.

2010. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom ki(k) írnak ilyen hülyeségeket, hogy kincs károsító hatása és nem okoz függőséget a füvezés. Hát gratulálok nekik.

Valószínűleg már nagyon belegabalyodott az öcséd és komoly segítségre van szüksége...

2010. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
Függőséget nem okoz, csak agyilag leépül kissé, de nem 1 év után!És már írták előttem is, hogy tuti nem csak füvezik, ex, speed, kokain....
2010. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
41%

Annyira látszik, hogy a nagy drog-tudásotok az internetről van:) Hogyan jutna hozzá kokainhoz hernyóhoz??:D tudjátok mennyibe kerül az?nem elég rá a zsebpénz.A marihuána pedig nem épít le. Hollandiában legális és jobb ott az emberek egészsége mint itt. Gyógyszerként is használják. Személyes élményeket nem irok le, mert ugye törvényesen az nekem nem is lehet, de jobb ha tőlem tudjátok nem épít le agyilag. Akkor én most nem lennék eredményes egyetemista, és normális hétköznapi ember.

Mi nem narkósok vagyunk:)

2010. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

Hát nálunk rengeteg fiatal kokainozik képzeld, aki akar tud szerezni rá pénzt, sőt sokan lejmolnak a gazdag spanoktól.És igenis leépít agyilag, nem egy év alatt (mint már írtam) hanem mondjuk 10 év alatt, képzeld sok ilyen ismerősöm is van.Az sem mindegy hogy naponta szívja reggeltől-estig, vagy hetente egyszer-kétszer.

Tehát képzeld nem a netről veszem az ismereteimet.:)

2010. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Ja én is csatlakozok meg ne itt kérdezd meg hanem orvosi vélemény orvosi oldalak -.-" Hogyha még testsúly csökkenés is van akkor még talán LSD is megy :S
2010. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!