Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valakinek véleménye (ha lehet...

Valakinek véleménye (ha lehet tapasztalatból) a fehér pall mallról? Esetleg más fehér cigikről? (multifilter, pall mall silver)

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy aki azt szív vagy szívott annak a véleményére lennék kíváncsi hogy milyet szív/szívott és esetleg a fehér pall mallokról(sima rövid fehér&silver) is megköszönném.

(Ez is az én kérdésem volt igen, de még várok válaszokat arra is, tehát a kérdés lényege kb ugyan az: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__2148446-f..

Ja és a "fehér cigi szar", meg hasonló válaszokra nem vagyok kíváncsi, köszönöm.


2011. szept. 9. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, olyan, mintha a levegőt szívnám, túl gyenge. É piros westet szívok, szerintem az a legjobb.
2011. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én*


pardon:)

2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm csak fehér cigiket szív, mindig másfajta fehéret próbál ki, zért néha lopok tőle egyet egyet, bár nem szeretem, de érdekel.

A Pall Mallt alapból szeretem kicsit erősebb formáiban, de a fehérnél sem éreztem rossz utóízt, bár nekem nagyon gyenge, mert piros cigiket szívok, mégis tűrhetőnek találtam szívás közben, és én úgy vettem észre, nem is kell nagyon erősen szívni hogy jöjjön belőle valami, mert kicsit puhább "átengedőbb" a szűrője.

Fehér Multifiltert nekem eléggé meg kellett szívnom, hogy valami jöjjön belőle, bár rosszabb utóízse ennek sem volt, egyedül a Fehér Viceroynak, bár az sem volt vészes.

2011. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 17:07 köszönöm, több válaszra úgysem számítok nagyon, úgyhogy legalább egy normális választ kaptam. Köszi.


Még értékelnék válaszokat.:)

2011. szept. 14. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
A fehér Pall Malltól fekete lesz a tüdőd. /a többitől is/
2011. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kék multit szívok. Az se nem erős se nem gyenge szerintem, nekem megteszi. Szerintem ez a legjobb, legalábbis eddig ez volt. Nem éri meg cigizni, pláne nem fehéret szívni. Az kb. olyan mint egy mély lélegzet.
2011. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
fehér bond nagyon jó, a sárga bond se erős az is jó :)
2011. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Tartósított hegyilevegő az összes fehér dobozos.
2011. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig nekem az a véleményem, hogy szar... Most komolyan, gondoljatok bele: aki fehéret szív, az minek szívja? az az 1mg nikotin senkinek a függőségét nem fogja kielégíteni, tehát értelmetlen az egész. a fehér cigik kb azoknak készültek, akik még divatolni se tudnak rendesen... ja, és szívtam fehér viceroyt, kb nem jött belőle füst.
2011. nov. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy esetleg 0,3...
2011. nov. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!