Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 évig dohányoztam, április...

3 évig dohányoztam, április 1-e óta nem gyújtottam rá. Mennyi idő alatt tisztul ki teljesen a nikotin a szervezetből?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 21:12
 1/6 anonim válasza:
34%
Én ugy tudom 1 év dohányzás 10 év alatt tistul ki.Akkor szerintem nálad olyan 30-35 év lehet.
2009. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huh...ez biztos?:) azért köszi
2009. ápr. 23. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A nikotin pár hónap alatt, de a kátrány és további 4000 összetevő vagy lassan vagy egyáltalán nem. Annak örülj, hogy nem lettél tőle beteg! Remélem a múlt hibáinak nem lesz következménye később! További sok sikert a végleges leszokáshoz!
2009. ápr. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
61%
Sok - valóban tudományos - előadás, tanítás, vélemény szerint a sejtek 7 évenként kicserélődnek, tehát annyi időn belül biztosan, de elfogadom egy korábbi kedves hozzászóló azon ismeretét is, hogy van olyan károsodás, amely sosem ürül ki. A lényeg azonban az, hogy leszoktál, sok sikert a végleges leszokáshoz!!
2009. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. máj. 6. 15:57
 6/6 anonim válasza:
61%
úr isten bocsi h csak most válaszolok de EKKORA sületlenségeket!!!! a nikotin 2-3 NAP alatt kiürül a szervezetből. a kátrány na az viszont szinte soha!
2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!