Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire érezni rajtam ha...

Mennyire érezni rajtam ha csak néha cigizek, és narancssárga PALL MALL-t szívok?

Figyelt kérdés
Havi 1-2 alkalom/5-7 szál
2011. szept. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így nem tudom megmondani, de már egy szálat is lehet érezni nagyon. Azzal tudod ellepni a szagot, ha közvetlen cigizés után mindig alaposan kezet mosol, a hajadat és a ruhádat beparfümözöd vagy bedezorodozod, a szádat pedig öblítsd ki Listerinnel. Így nem lehet majd érezni tartós dohányzásnál se.
2011. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ALapvetően nem dohányzom, de a buszra felszállt 2 lány 2 PALLMALL-t szívott, a szagot nem éreztem, a 3. kék multit, azt negyon lehetett érezni.
2011. szept. 14. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én péládul akkor érzem meg egy emberen ha dohányzott, ha mondjuk megölelne vagy ilyesmi:) Ez valószínű azért van, mert énis elég sokat dohányzom, alapból rajtam van a szag, meg nem is érzem meg nagyon a szagát máson se. Alapvetően minden cigit meg lehet érezni, még a fehér cigit is, akkor is ha egy szálat szívsz. Egyszer le akartam szokni fehér cigivel, egy szálat elszívtam belőle, barátnőm egyből megérezte, bár azt mondta nem olyan erősen érződik, mint a többi. Szóval erről ennyit. Különben esténként mindig azt csináltam, ha cigiztem, és nem akartam hogy megérezzék még anno, akkor simén hazasétáltam, mire hazaértem, valamelyest kiszellőzött a ruhámról. :) 23/F
2011. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az minden h narancss (4 mg (gyengébb)

ugyan úgy megérződik

akár 1-et akár 11et szív :/

2011. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!