Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hülye kérdés, de ha sokszor...

Hülye kérdés, de ha sokszor álmodom azt, hogy cigizek, lehet, hogy később cigizni fogok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még soha nem próbáltam ki a bűzrudakat. Nem is tervezem, mert undorodom tőle, nembírom a szagát, de olyan sokszor azt álmodom, hogy dohányzom. Ez jelent valamit, vagy hülyeség?
2011. okt. 19. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
talán tudat alatt szeretnéd kipróbálni
2011. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én így szoktam rá...
2011. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
komolyan? :O
2011. okt. 19. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,én 1 vagyok,régebben elszívtam pár szálat,aztán én is álmodtam vele,mondjuk én tisztában voltam vele,hogy ismét szeretnék majd szívni pár szálat,aztán mikor a haverokkal elmentünk bicajozni,rágyújtottunk,és meglepődtem,hogy milyen """"jól""" esett!
2011. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

*14

Illetve még annyi,hogy próbálj ki valamilyen iszonyat rossz minőségűt,majd azután reméljük elmegy tőle a kedved! :D

2011. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
áh, dehogy akarom kipróbálni :D csak álmomban szívom a füstöt. amúgy nincs gusztusom hozzá, egyáltalán. :D
2011. okt. 20. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, én így szoktam rá. Bár az is körzejátszott hogy egy csomó régi akció filmet néztem, amiben álladóan dohányoztak. Először azért próbáltam ki mert úgy akartam elszívni egy marlborot mint a filmekben, aztán nagyon bejött, és azóta szívom.
2011. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!