Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta vásárlás....

Elektromos cigaretta vásárlás. Segítesz?

Figyelt kérdés

Árban 10e forint alattit szeretnék, de jó minőségűt, sok füsttel és dohány ízzel. Mivel elég keveset szív az, akinek venném, azért szeretnék neki ilyet venni, érdemes light-ot, vagy nikotinmenteset vásárolni? Melyik lenne neki a jobb?


Fontos lenne!


Küldenél normális és olcsó e-cigi linkeket?


Nektek bevált?


Érdemes vatera-ról rendelni?


2011. szept. 17. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kicsit segítek akkor:)


Attól függetlenül, hogy keveset szív, elsőre még nem ajánlanám a nikotinmenteset, mert attól, hogy keveset szív, ugyanúgy fogja a szervezete igényelni a nikotint, csak nem olyan gyakori időközönként. Elektromos cigivel nem járna jól így sem akkor. Inkább egy lighot elsőre, ha rám hallgatsz:)


Én személy szerint még nem próbáltam, édesapám 34(!!) év dohányzás után sikerült leszoknia e-cigivel, szóval szerintem hasznos. Egy próbát mindenkinek megér.


Vateráról érdemes rendelni, én is onnan rendeltem édesapámnak születésnapjára, igaz egy készletet kapott, ami kicsit több volt 10 ezernél. Érdemes itt körülnézni, linknek a vaterát tudnám küldeni, ott találsz sok olcsót, vagy amit nagyon tudok ajánlalni: www.azolcsosag.hu

Nagyon olcsón mennek, elég jó minőségűek is, bár nem túl széles a választék néha, most péládul nem, de érdemes figyelni.

Remélem segítettem, sok sikert a vásárláshoz!:)

2011. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meggyőztél! :) Igazából eleinte azért szívtam, mert tetszett a füst, aztán nem éreztem semmit és vettem erősebbet és erősebbet, egy ideig csak 4 naponta szívtam néhány szálat, egyszer elindultam a napi cigizés mellett, 2-3 szál, most meg ott tartok, hogy reggel azzal kezdem a napot, általában elfogy egy nap 6-8 szál, mert este nem kívánom már, csak lefekvés előtt szoktam egyet. Tudom, hogy nehéz így megállni, próbáltam egyszerűen abbahagyni, nem ment, az e-cigarettáról olvasottak pedig biztatónak hangzanak. :) A mai árak mellett (660 forintos Dunhill, 630 forintos Marlboro) tényleg barátinak tűnik az a 150-180 forintos doboz cigaretta ár, ha átszámoljuk. Adok neki egy esélyt, én bizakodva állok hozzá, remélem, hogy sikerül! :) Igazából néha tényleg jólesik szívni egy-egy szálat, de az, hogy az ember semmit nem tud nélküle megtenni, mert csak az jár az eszében, már szerintem szánalmas, ezen szeretnék változtatni. Köszönöm a válaszodat és megy a zöld kéz! ;)
2011. szept. 19. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!