Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, hogy ne érezzék...

Mit tegyek, hogy ne érezzék meg rajtam a szüleim a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Főleg a kezeimet szokták szagolgatni.
2011. szept. 18. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Az egyedüli megoldás: ne dohányozz.


Akár mit teszel, észre lehet venni (haj, ruházat, lehelet még órák múlva is).

2011. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ne cigizz.
2011. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Annyira egyszerű... ne cigizz! :)

Egyáltalán nem menő. Majd később rájössz, de akkor már nagyon nehéz lesz leszokni.

Ha az egészséged nem is érdekel, gondolj bele, hogy mennyi pénzt kidobsz!

2011. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
aki nem cigiznek,azok még érzékenyebbek a cigi szagra,ugyhogy szerintem bármit csinálhatsz-úgy is észreveszik.
2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
axe folyjon a kezeiden, extra mentolos rágó stb :D én nem dohányzom, mert tanultam apám hibájából, de attól még ha te is 50 évesen akarsz meghalni, akkor nem akadályozlak meg benne.
2011. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is az egyetlen megoldás, ha nem dohányzol. Én nem dohányzóként azonnal kiszúrom hat réteg parfüm alatt is, ha a párom rágyújtott. (ha csak nem kocsmában volt, mert akkor max a szája, vagy keze buktatja le)

Ha a szüleid figyelnek rád, óvni akarnak, nem sz*rnak nagyívben arra, hogy mit csinálsz szabadidődben, akkor előbb utóbb ők is kiszúrják, hiába a fertőtlenítős kézmosás és a létező legmentolosabb rágó.

2011. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon erős mentolos rágógumiból vegyél be többet, esetleg dörzsöld be a megrágott rágóval az ujjaidat. Beválhat még az is, ha valamilyen kesztyűben dohányzol, ekkor viszont nagyon figyelj oda, nehogy megégjen a kesztyű. Leheletre jó még a vöröshagyma is, kézre meg tömény illatszer, ahogy az már előttem írták.
2011. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromban én is rágóztam + ujjaimat tujalevéllel dörzsöltem be hazafelé menet :)
2011. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hailey13 ***** válasza:
100%

moss kezet szappannal, dörzsöld be valami fogkrémszerűséggel, spray/parfüm (de cigizés előtt is használd, mert egyébként feltűnő lenne). egyik ismerősöm igazi szertartásokat csinál ebből, fél liter vízzel kiöblíti a száját is, fogmosás, szájspray, aztán a haját is valami illatosított cuccal bekeni hogy véletlenül se érződjön..:D

de ha ennyire ellenőriznek, akkor le fogsz bukni, vagy a nagy illatfelhő lesz gyanús. hány éves vagy? ha 17-18 körül, egyszer azért bevallhatod, nem fognak érte megölni:D

2011. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem azt kérték hogy dumáljátok le a cigiről!!!

Egyébként,ablaktisztító pumpával vodkát kell fújni a ruhára,semlegesíti a füst szagot...a kezedet fertőtlenítővel mosod meg akkor nem lehet érezni és rágó...ennyi...

2011. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!