Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem vagyok cigifüggő, de...

Nem vagyok cigifüggő, de havonta 1et elszívok. Hogy tüntethetem el teljesen a nyomokat, úgy hogy a szüleim ne érezzék meg a szagot?

Figyelt kérdés
14 vok.A kérdés szerintem magától érthetődő..
2011. máj. 5. 16:02
1 2
 1/12 tetris ***** válasza:
33%
Álszent fapofával.
2011. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sehogy.
2011. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne szívd azt az egyet sem. Mire jó?
2011. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Fokhagymát egyél hagymával.
2011. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha a szüleid nem dohányoznak, akkor biztosan megérzik, mert a ruhán, hajon, bőrön is érződik, a leheleten meg a fogmosás sem segít, a tüdőből kifújt levegőn is érződik egy darabig. Nálunk senki sem cigizik, meg is érzem bárkin, ha dohányos. Viszont a dohányos orra eltelik a füst szagával, ezért ő nem érzi és azt hiszi, hogy mások sem!

Minden dohányos úgy kezdi, hogy eleinte ritkán 1-1 szál, nem rögtön napi 1 dobozzal. A nikotinfüggőség alattomosan alakul ki, és a heroinéhoz hasonló erősségű, nem éri meg beszerezni. Nézz körül a www.leteszemacigit.hu-n, elég sok elgondolkodtató dolgot találsz.

2011. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Annak a havi egynek mi értelme? Menőbb vagy?


Egyébként fogmosás, öblögetés, esetleg szájvíz és aztán egy kis idő, és aztán nem érzik. Az ujjadból szappannal, dezodorral tüntesd el.

2011. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha a szülők nagyon mérgesek lennének, akkor gyannút foghatnak a nagy tisztálkodási buzgóságtól is! Mi értelme van őket és magadat is becsapni. Nézd meg a www.cikiacigi.hu-t.
2011. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Madmartigen válasza:
100%
Két lehetőség van: az egyik, hogy a szemükbe mondod az igazat. A másik, hogy kb két órával azelőtt szívod el a cigit, mielőtt találkoznál velük, és hazudsz nekik. De akkor egész életedben hazudozni fogsz, és mások útját fogod járni. (Ezzel persze nem bátorítalak a cigizésre, nekem elég nehéz volt leszoknom, és egyszerre mindenki csak egy széllal kezdi, de ha elkezdi, rá is szokik, mert a nikotin drog.)
2011. máj. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem egészséghuszárkodni akarok, mert énis dohányzok.

de a havi 1szál olyan csekély mennyiség, hogy simán hagyhatnád a p.csába.


amúgy, kimész valahova, ahol tuti nem akadsz össze velük.

elszívod, hazafelé úgy ahogy kiszellőzik a ruhád. hazaérsz, jól kezetmosol, esetleg fogat, vagy egy rágó.... pólótcserélsz.

2011. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

havi 1-et? Pedig a nikotin elég kemény függőséget okoz, főleg fiataloknak

nem hinném hogy annyit szívsz

de a kérdésre válaszolva rágózzál

2011. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!