Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna foltok vannak a makkomon...

Barna foltok vannak a makkomon. Hogyan lehet elűntetni? (körül vagyok metélve! ) 15/f!

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mióta vannak ott, talán fél éve, nem tudom. Nem fáj, semmi, csak zavar (és egy ideje kicsit kellemetlenebb lett a szaga, főleg este nem tudom, van-e hozzá köze) Ugye a körülmetéltnek is van egy kis bőr amit fel lehet húzni, az alatt van 2 barna folt (kb 1-2 mm-esek), és a makkon is van 2-3 (az egyik pont a hugycsőnél). Valami kenőcs, vagy valami van rá, amivel el lehet tünteni? (és egyáltalán mi ez? Jah, és már kiskorom óta körül vagyok metélve)

Illetve a makkomon még van 1-max 2 ilyen iszonyú pici kis dudor, de nagyon kicsi. És az mi?


2011. okt. 17. 17:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Azok a kis dudorok olyasmik mint a fordyce foltok, csak kisebbek jóval!
2011. okt. 17. 17:13
 2/7 anonim válasza:
49%
Hàt bàttya,ez szìvàs!!ùgyan ez van velem is kiskoromba engem is körül vàgtak a foltjaim egy jò 2-3 ève vagy nemis tudom miòta ott vannak èn mar lassan belenyukszom,de ha te nem ès nyomozol tovàbb,ès lelsz valami szert ami talàn leis pucolnà legalàbb a foltokat,lègyszives ird majd ki ok?hajrà!
2011. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is vannak ezek, a körülmetélés után ez sokaknál így van. Sajnos ezek a foltok csak egyre terjednek, így a bőr nyújtását látom csak kiútnak, mivel nincs olyan krém, ami segítene ezen, ha meg lámpával próbálkozol, akkor nem tudni, hogy erősíteni fogja-e ezeket a foltokat sajnos :(

Hiába, nem ússzuk meg, előbőr kell, vagy valami hasonló, amit odanyújtunk.

Ebben persze már nem segítenek azok a szemét orvosok, akik csonkoltak minket :(

2011. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Menj el urulogushoz.
2011. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát, engem pl a szüleim vittek oda, a szemét orvoshoz és sajnos engem is körülmetéltek és nem dönthettem el én, hogy felnőttként megcsináltatom vagy nem, eldöntötte helyettem az orvos, aki meggyőzte a szüleimet. Semmi nem indokolja (max cukorbetegség), hogy levágják a fitymát, nekem emiatt csak bajaim vannak, amikre csak szórom el a pénzt. Kifizeted öcsi? Kifizeted nekem az elmúlt 20 év keserveit, hogy így véded a szemét orvosokat? Ha nem, akkor nagyon mélyen halkulj el, azt ajánlom.
2011. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
szerintem a barnulásnak semmi köze a metéléshez, nekem megvolt a fitymám 20 éves koromig és előtte is voltak rajta foltok. Ezek utődéstől, meg sérülésektől alakulnak ki. az a legjobb módszer, hogy ha szűkebb alsóban jársz, vagy ha télen a péniszedet bekötözöd gézbe, mert a hideg is rosszat tesz egyeseknek. én azt sajnálom, hogy ide senki sem tud normális válaszokat írni a kérdezőnek, hanem mindenki magát sajnáltatja, de valami irdatlanul túlzott szentimentális stílusban. szerintem ez már perverzió.
2011. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
A kva any*d te mocsk*s zsidó
2015. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!