Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Kék Bond (Steet) az mennyire...

A Kék Bond (Steet) az mennyire erős? Az erősebbek közé tartozik? Bondból melyik a gyengébb de még élvezhető?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gyenge,de nem is erős,pont jó.
2010. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a piroson kívül az összes csíp...
2010. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Közepes erősségű.
2010. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocs kihagytam egy r betűt -> Street


Köszi a válaszokat. :)

2010. máj. 9. 10:52
 5/10 anonim válasza:
már nemazért, de a Bond "kicsit" igénytelen, és egy doboz után megöl kb. Én a Pall Mall-t ajánlom, még ha kicsit drágább is
2010. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én már kék bondot szívok lassan egy éve, és hadd mondjam meg; egyáltalán nem igénytelen, számomra ideális cigaretta. Nem erős, de nem is hegyilevegő. A szaga viszont.. hát elég kellemetlen, de melyiknek nem?
2010. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

01:09 - nek

hogy érted, hogy kicsit igénytelen és egy doboz után megöl kb? :S nemértem

2010. máj. 12. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha neked a Bond igénytelen, akkor te még nem láttál Next-et. Az tényleg igénytelen és az íze is rossz. Szerintem a Bond az egész jó, íze is, kinézete is, ára is. Amúgy kátrány: 8/0,7/9. (Kátrány/Nikotin/Szénmonoxid). Szerintem pont jó.
2010. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hallod nemigaz nem tudjátok a dobozról leolvasni? nyugodtan megkérdezheted boltba vagy nem lenne egyszerübb kipróbálni magadnak hogy te jöjjél rá, hogy melyik tetszik

mindenki mást szeret

2010. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Véleményekre voltam kíváncsi, tapasztalatokra, mert úgy tudom, hogy nem minden ember egyforma... Már kérdezni sem lehet anélkül, h ne oltana le valaki? Ha idegesít a kérdés akk van egy megoldás: NE VÁLASZOLJ RÁ VAGY MEG SE NÉZD!!!
2010. máj. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!