Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni! Tobb mint 1...

Le akarok szokni! Tobb mint 1 eve cigizek es sokat cigizek naponta, volt h 1 doboz (vagy tobb) is elment 1 nap, probaltam mar leszokni de nem ment, max 1 hetig birtma, van vmi jo modszer a leszokasra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
sétálj egyet a tüdőgondozóban.
2009. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem nagyon jó úton jársz a leszokás felé. Én 10 évig bagóztam sajnos (napi fél-egy doboz körül szívtam), többször próbáltam, szülői hatásra leszokni. Majd egy nap azt mondtam, hogy elég, 10 év bőven sok volt, le akarok szokni. Kinéztem egy napot a naptárban és onnantól nem dohányzom (január 11-én volt egy éve). Semmi csodaszert nem vetettem be, egyszerűen csak nem mentem sehova egy hétig. Elhatároztam, hogy pár éven belül szülni szeretnék, és a gyermekemet már egy egészségesebb testben szeretném "hordani"!

sok sikert és kitartást neked!

2009. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

a második választ egy kicsit kiegészítem :


mindig legyen nálad erőscukorka vagy rágó, hogy valami legyen a szádban vagy épp a kezedben :D


apám ilyenkor nem dohányzik ha van valami "nála"

2009. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
koszi a tippet,szal szted nincs ojan ,,csodaszer,, ami segit ijenkor az emberen? mivan a sok reklamal,nikotin rago-tapasz?
2009. ápr. 27. 20:10
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Nagy elhatározás és akaraterő.

A séta sem rossz ötlet a tüdőgondozóban.

2009. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
nincs csodaszer, csak akaraterő!
2009. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
45%
A tapaszokat inkább hagyjad!Hallottam olyat, hogy fennt volt a tapasz és közbe rágyújtott!A mentő vitte el!
2009. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Második vagyok, nem mondom, hogy nincs csodaszer, de mint tudjuk a csodák 3 napig tartanak... Akaraterő, elhatározás ezek azok, amik nélkül nem sikerülhet.

Egyébként én semmilyen más pótcselekvést nem választottam helyette (se rágó, se cukor). Egy korábbi leszokási kísérletemnél répát rágcsáltam helyette...de az ugye elég furin vette ki magát az utcán :D

Szóval, csak rajtad és a kitartásodon múlik.

Egyébként valóban igaz az, hogy ha a tapaszra rágyújtasz annak súlyos következményei lehetnek. De mondom azokat soha nem próbáltam, nem nyilatkozhatok.

2009. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell csodaszer, se tapasz, se semmi. Akaraterő kell, az kell, hogy le akarj szokni, az kell, hogy undorodj meg a cigitől vagy félj tőle, nekem így sikerült 4 év után (egy vagy másfél dobozzal szívtam). Időpontot nem kell kitűzni mikor hagyod abba, hagyd abba azonnal. Ha időpontozol akkor azt elnyújtja az ember, hogy na még egy hétig...stb. Azonnali leállás kell. Egyél almát ha rá akarnál gyújtani, vagy negrót, lehet, hogy kicsit meghízol - bár én nem híztam - de majd lemegy az.


Decemberben a nagybátyám tüdőrákban halt meg, vele voltam végig. Nem volt szép látvány, nem kívánom senkinek.


Le kell szokni!

2009. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már félig sikerült is leszoknod.Eljutottál az elhatározásig,ez jó.Viszont most jön a nehezebb fele.AKARD NAGYON és menni fog!Sok sikert!
2009. máj. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!