Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni?

Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

8 éve dohányzom, szóval sajnos már nem ma kezdtem, napi 1-másfél doboz simán elmegy. Szeretnék leszokni, de nem megy. Mindig elhatározom, hogy abbahagyom a cigizést, párszor már meg is próbáltam, de 2-3 nap után nem bírtam tovább és újra rágyújtottam. Ráadásul a párom is dohányzik, és ha rágyújt én sem bírom megállni.

Tudnátok nekem tippeket adni, hogy hogyan tudnék leszokni, vagy hogy nektek hogy sikerült?


2011. okt. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont most próbálkozom tapasszal (ma kezdtem). Egész jó eddig, bár tapasz mellett is lecsúszott két cigi :S Féleg, hogy csak a nikotin toleranciámat növelem így, bár egész jól bírom eddig. Szerencsére este a párom is csatlakozik hozzám, úgyhogy nekem könnyebb lesz. Míg hazaér sunyiban mégegyet elszívok :D
2011. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10 év után ugy döntöttem h többet nem gyujtok rá. ez volt lassan 2 és fél éve, azota nem gyujtottam rá. szerintem csak akaraterö kérdése.
2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
amugy, volt hogy vettem lidliben gagyi instant kávét, amellé kezdödött, h olyan szar volt h nem tudtam elszivni mellé 1 cigit, de a kávét is meghagytam. sztem az egyik olyaqn reggel jöttem rá h nem kell több cigi :D a tapasz meg a többi csak pénzkidobás, elöször le kell ülnöd és eldöntened h nem akarod és kész, akkor a felesleges pénzkidobást is elkerülhetitek
2011. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elektromos cigarettat probaltad?
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem. Már gondoltunk rá, hogy ki kéne próbálni, de azt hallottam sokba kerül.
2011. okt. 10. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy havi cigiadagodból kijön, és az egészségedet se teszi annyira tönkre. Amúgy ez a pénzkidobás dolog hülyeség. A cigi a legnagyobb pénzkidobás. Lehet, hogy most elcseszek egy csomó pénzt tapaszra, de nem többet mint cigire egyrészt, másrészt meg ennek is megvan a pszihológiája. Ha már kiadtam ennyi pénzt a tapaszért, akkor csaknem gyújtok rá még mellé pluszba.
2011. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tapasznak nem az a lényege, hogy varázsütésre segít megszabadulni a cigitől. Aki ezt várja tőle, az nyilván csalódik. Arra jó, hogy ha meg bírod állni, hogy rágyújts, akkor nem lesz a fejed üvegbúrába zárva, hanem meg tudod tartani az ép elmeállapotot. Egyáltalán nem pénzkidobás.
2011. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!