Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 1 szál cigitől lehet...

Heti 1 szál cigitől lehet hogy megállok a növésben?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és elég alacsony (166cm...)szóval szeretnék még nőni, de hetente elszívok 1 szál cigit, gyengébb fajtákat. Nem tudom mért, de egyszerűen szeretem és és megnyugtat. Ez így megy 1éve.Nem gondolom hogy rálennék szokva mert többet nem kívánok és nem is félek attól hogy rászokok mert úgyse fogok vagy ha igen akkor letudok állni.Ez most nagyon káros? Megállhatok tőle a növésbe?
2011. okt. 14. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Hát persze, nemhogy megállsz a növésben, hanem visszafejlődsz. Ismerek olyat aki 2méteres volt és mostanra már csak 120centi magas :\
2011. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 x) ***** válasza:
86%
Hát ebből is látszik mennyire nincsenek tisztában a fiatalok a cigi "mellékhatásaival".. (az idézőjel azért mert a tüdőkárosodás nem éppen mellékes) amúgy az hogy milyen magas vagy a génjeidtől függ. Heti 1 szál cigi még éppen nem vészes. De egyébként hidd el nem fogsz tudni leszokni róla. Mindenki ezt mondja de a végén mégis láncdohányosként végzik. És mellesleg undorító is.
2011. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. okt. 14. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Abból a heti 1ből később napi 1 lesz , a napi 1ből napi 5 a napi 5ből 10, utána meg napi 1 doboz :D . de most komolyan :D
2011. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Először gyakrabban csináltam még kb.1,5 éve, akkor volt hogy naponta.De tudtam hogy rossz ezért teljesen abbahagytam, aztán olyan dolgok történtek velem amit senki sem kívánok...de arról most nem is beszélnék.Ezért újra elkezdtem, mert kicsit levezetem vele a feszültséget.
2011. okt. 14. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor egy idő után újra odajutsz mint régen vele
2011. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Régen azért csináltam, mert hű de menők vagyok hogy most én cigizek...:/akkor se voltam rászokva
2011. okt. 14. 22:06
 8/10 anonim válasza:
100%
Tudtommal a cigi nincs hatással a növekedésre, főleg ilyen kis mennyiségben. Amúgy meg én is csak néha cigizek (van hogy több hétig nem), és max 1-2 szálat szívok el, ez nem jelenti azt, hogy valaki feltétlenül rá fog szokni. Néha jól esik az-az egy-két slukk. :)
2011. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne halgass rajuk! Az ocsem is igy jart. Egy szal cigit se!!!!!!!
2011. okt. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kb. 13 éves koromban próbáltam a cigit, egy ideig csináltam, utanna amikor leszoktam, akkor utánna hirtelen nőttem kb. 2 hónap alatt 15centit. Gerincferdülés is lett a vége. 15/f 190cm
2022. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!