Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem növök tovább ha cigizek?...

Nem növök tovább ha cigizek? Napi egy száltól is megállok a növésben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék a kérdésedre, elárulnád, mennyi idős vagy?
2010. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
15..lány
2010. ápr. 28. 18:19
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Én is 13 éves vagyok, és egy időben jó murinak tartottam hogy: ''hű cigi, de menő!'' De valójában csak a sírodat ásod magad felett ha belekezdesz. Én még nagyon az elején jártam, mikor sikerült önuralmat bírni magam felett, és már nemet mondok a csábításnak. Viszont hogy megállsz a növésben tévhit, csak ezzel próbálják visszariasztani a kíváncsi gyerekeket. Napi 1 szál még nem sok, de a szervezeted később egyre többet kíván. Azt javaslom inkább szokj le, most még nem nehéz! Mert észre fogo venni, ha dohányzol nehezebben állsz helyt az iskolában, sokszorcsak a cigire gondolsz, és ez nem jó! Mindenesetre ne másra hallgass, csak önmagadra! Te életed, te tüdőd!
2010. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vok...

Ilyen fiatalon ne dohányozz! Inkább tanulj(én is dohányzok, de én csak ideglevezetésként)

Neked ez még nem való...

2010. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
...am ha érdekel:22/L
2010. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, kérdezni akartam :) háát...nemtudom énis akkor gyújtok rá ha ideges vagyok általában..de szerintem igaz hogy nem növök tovább és ez aggaszt :|
2010. ápr. 28. 18:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaim közül van pár ember, aki 12 éves kora óta rendszeresen dohányzik, és tényleg nem nőttek tovább. Sok más egyéb gondjuk is van a fiatalon kezdődő dohányzástól, de most nem ez volt a kérdés. A napi egy szállal az a baj, hogy abból sajnos huzamosabb idő után több szál lesz, ami már erősebben befolyásolja a testi fejlődésedet.
2010. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Napi egy szállal kezdtem én is. Ma már napi 3-4, sőt, akár 5 is elmegy. És az a baj, hogy még ez sem a csúcs. Emellett rengeteg pénzt költök a cigire, és büdös is leszek tőle. De már nemtudok leszokni. Tudnék, ha akarnék, de sajnos az embernek mindig vannak kifogásai, hogy miért nem teszi. Stresszes életet élek, elvesztettem egy nagyon fontos embert az életemből, és túl sok mindennek és mindenkinek kell megfelelnem. A lényeg, hogy még nem késő azért, hogy nemet mondj. És ne azért cigizz, mert mondjuk az osztáyltársaid szerint csak úgy lehetsz menő. Egyáltalán nem. Akkor leszel menő, ha nem cseszed el az életed ezzel a szarral.
2010. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Na azért nem szar:) De ha ilyen hülyeséget kérdezel inkább ne gyújts rá légy szíves meg amúgy se ennyi idősen.egyébként 194cm vagyok ha ez megnyugtat úgyhogy szerintem te is ilyen magas leszel a cigitől szóval ne tedd.
2010. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"De valójában csak a sírodat ásod magad felett"

Felett xDDDD

2010. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!