Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Május 1 óta nem cigizek. Nem...

Május 1 óta nem cigizek. Nem is hiányzik. De megiszok kb 3-4 liter vizet és folyamatosan szomjas vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Eddig nem ittam ennyit mint egy állat csak kb 2 litert.
2009. máj. 3. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Még ne mondd,hogy nem hiányzik!Majd a 42. napon fog,de nagyon!!!Ha addig kibírod,utána már jobb lesz.A víz jó,mert segít kimosni a nikotint,méreganyagokat a szervezetedből.De minél kevesebb méreganyag lesz a testedben,annál jobban fog visszatérni a nikotin iránti vágy.

Kitartás neked!!!:))

2009. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mitől van, de időnként amikor rámjön hogy leszokok, akkor ugyan ez történik velem is
2009. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 éve megpróbáltam leszokni akkor kb 2 hónapig birtam.

De akkor rossz volt akkor iszonyatosan hiányzott szenvettem.Most nem.remélem kibirom max valakit megverek...:-)Köszike a válaszokat!

2009. máj. 3. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a túlzott szomjúság lehet ám cukorbetegség jele is...!
2009. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Hogy bírod a cigi nélküliséget?

Én is néha megmagyarázhatatlan okokból nagyon sok vizet igénylek a vércukrom szintje okés.

2009. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a kérdést nagyon jól birom.:-))Főleg most hogy ugy néz ki baba lesz....:-)))))nagyon örlülünk neki és a párom is lerakta ennek nagyon örükök...de igy egyánltalán nem kivánom nem is gondolok rá...de tényleg régebben is mikor leszoktam pár honapja nagyon sokat ittam mert olyan fura volt a szám lehet igy méregteleniti a szervezetet nem lehet?De megérte azóta mióta mind a ketten nem dohányzunk 60 e ft megmarad kb...és azt a babára lehet költeni vagy bármire de ha nem lenne baba akkor is kitartanánk..és mindenkinek azt kivánom hogy sikerüljön...Ti is leszokoban?vagy Ti is leszoktatok már?Mióta?
2009. jún. 11. 20:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni a vércukrom okés 4.5 :-)) azzal nincs gond...de meleg is van azért is iszok sztem többet.
2009. jún. 11. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szükséged van a cigire
2015. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!