Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem hiányzik a cigi?

Miért nem hiányzik a cigi?

Figyelt kérdés
Ha van cigim elszivok akár egy dobozzal is egy nap de ha nem veszek egyáltalán nem hiányzik.
2010. dec. 10. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
mert nem szoktál rá teljesen, unokatesómat sem értem, h bír naponta csak egy-kettőt szívni úgy, h nem is erőlködik, mert én ha nem tartom vissza magam, ak elszívok 10 szálat, am 2-3-at.
2010. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv. én azt tanácsolom, hogy ne vegyél soha cigit:) Én is cigis vagyok és tudom, hogy miből áll és mennyibe kerül. Azt javaslom, hogy míg tudsz, állj le
2010. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon durva u.ez van nálamis... 3 éve vagyok úgy, hha veszek 1 dobozzal, akk. minden nap elszívok 1-2 szálat. de ha nem veszek, akk is simán bírom. buliban volt, h 1 dobozt is elszívtam. sztem vannak olyan emberek, akik nehezebben szoknak rá.
2010. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én most 23 vagyok és már 5 éve megy igy , de néha nagyon jol esik de máskor nem is gondolok rá
2010. dec. 10. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint te 8 évig. A jelenlegi párom dohányzik, és most vele szívok, gyakrabban, mint előtte, és valamennyi rendszeresség is. Ez kb 10 hónapja tart. Ma nem vettem cigit, reggel volt egy szálam, és igencsak érzem, hogy el kéne szívnom egyet, pedig 8 évig soha nem hiányzott!!! Örülj neki, hogy te még nem tartasz itt, ha bírod, vegyél minél ritkábban, mert a rendszerességgel bizony rá lehet szokni, még nekem is sikerült. Azelőtt, volt, hogy napokig elment napi egy doboz, vagy egy szál se, és semmi bajom nem volt.
2010. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

Gondolom nem vagy fogékony a függőségre.


Nálam pl egyenesen úgy megy, hogy mikor más ember függővé válna valamitől (kávé, cigaretta, szivar, kakaó [igen, attól is lehet!]), akkor rám undor jön és szüneteltetnem kell, mert gondolni sem bírok rá. Dohányt pl. félév után szoktam előszedni.

2010. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!