Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik, olyan teszt ami...

Létezik, olyan teszt ami kimutatja ha valaki cigizett?

Figyelt kérdés
Családunkban senki sem cigizik és a fiam most próbálgatja! Szeretném megkérdezni, hogy valaki nem e tudja lehetne vagy hol lehet olyan tesztet kapni ami kimutatja a szervezetben a nikotint vagy maga, hogy cigizett.
2011. okt. 20. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
ilyen nincs szerintem, de ha váratlanul mikor hazaér megszagolod a kezét azon biztos érezni ha cigizett, vagy a kabát ujját
2011. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a tippet!! :)
2011. okt. 20. 10:12
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Van rá egy eszköz: női orrnak hívják. :)
2011. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
eddig is azt használtuk, szembesiettük, de szeretnénk"rajta kapni", mikor biztos, hogy suli után csinálta és akkor egy kis bünti( nincs gép, mászkálás) aztán ha ez sem jön be megy a férjemmel (ott dolgozik) a fül-orr gégészetre megnézni, hogy hogy fog kinézni ha sokáig folytatja ezt.
2011. okt. 20. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Véletlen se mondd neki, hogy 'láttalak cigizni...' vagy ilyesmi, és megbeszélni vele, ilyet semmiképp! Keresd az alkalmat, hogy rajtakaphasd, mint egy 5 éves gyerek.
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ha megbeszéled vele hogy ezt nem kéne akkor sokkal többre mész vele, mint bármilyen büntetéssel. Csak a saját példámat említem az alkoholról.
2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Óhh...hány éves is??

Bocsi az off-ért...

2011. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak az orr:) Amikor reggel elszívtam egy cigit iskolába menet, anyám akkor érezte a kezemen amikor hazaértem. Valahogy beszéld le róla sürgősen, nehogy úgy járjon mint én. 18F, 1 doboz/nap
2011. okt. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megtiltod neki, azzal nem érsz el semmit. Annak idején szüleim nekem is megérezték a szagot, büntetést is kaptam, de ahogy letelt már egyből mentem is rágyújtani. Szerintem beszélgess el vele és magyarázd el neki mennyire káros. De ajánljad fel neki, hogy csináljon, amit akar ő teszi tönkre saját magát, innentől levetted róla a kezét, de ha ebből adódóan bármi baja lesz, akkor ne várja a segítséged. Hidd el egy kis idő eltelik és nem is lesz már számára olyan érdekes a dolog.
2011. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*róla a kezedet
2011. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!