Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Emlékeztek a "4 hete roszul...

Emlékeztek a "4 hete roszul érzem magam a herbál fütől" szövegre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen.


Egyéb kérdés?

2011. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már azót elmult szerencsére az a szar érzés de tegnap este volt egy flesblack-em egésznap nem ettem csak délelőt három szendvicset szeinted azér volt ??
2011. okt. 23. 15:22
 3/12 A kérdező kommentje:
A f*szom kivan k*rva fura sz*rt szívhatam még örülök hogy ennyiből megúsztam . Azóta is egy minimálisan tompa érzésem van vagyi néha rámjön de már kezdtem belenyugodni hogy húú végre vége és itvan ne tegnap megint beijeszt kb 10 percigg tartott teljesen olyan volt mitha elnyomtam volna egy cigit szerinted mitől volt??
2011. okt. 23. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Ember, hogy te mennyit rinyálsz, volt egy flashbacked, lehet h lesz is még, ez van, viseld férfiként
2011. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem véletlenül valami derealizáció/deperszonalizáció/szorongás szerűség amit érzel?


[link]

ezek közül tapasztalsz valamit magadon?

2011. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
herbáltól ilyen tüneteid nem lehetnek..neked valami más bajod van vagycsak placebó
2011. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Furcsa, különös, szokatlan énérzékelés ennyit érzek mikor rámjön de mikor még fesz irkáltam ki a kérdéseket akkor egyfolytában nyomott a fejem korán keltem minden nap mikor beszéltek hozzám nagyon szar volt. tompa érzések voltak meg ilyenek de ezek kb 4 hétre elmultak és tegnapelőt a blackhflass óta megint tompábnak érzem picivel magam azon gondolkozom hogy valami méregtelenítő kúrát kellene csinálni
2011. okt. 24. 14:41
 8/12 anonim válasza:

Ne félj ,csak kacsintgat a tudatalattidra ,

Nyugi énis megéltem előszor azt hittem skizofrén vagy dosszociatív vagyok de aztán megnéztem itt gyakorin és más is tapasztalta ezt.

Általában nagy mennyiségnél jon inkább elő.

Nyugtasd le az elméd,

Ha sokáig benen maradsz hagyd abba mert rádfog ragadni.

Nekem csak szakaszosan jon egy hónapba 1x-2x decsak akkor amikor ezt smokeolom.

Ne nagy mennyiséget és nem lesz gáz és nyugi nem őrültél meg csak ilyen irányba visz ez a dolog ezért nem szabad csinálni...gondolj bele abba mivan amikor valaki benne marad abban amikor teljesen kiürül az elméje és csak a nyikorgást hallja...félelmetes

2012. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kis barátom módosítod a tudatod, és azt gondolod ezt büntetlenül megteheted, mert 1óra, és kitisztulsz? Hát hol élsz te papa? Ilyen ember ne fogyasszon drogot, aki aztse tudja mi az ! Amíg pszihoaktív szereket fogyasztol kérlek ne lepődj meg, ha a személyiséged, a tudatod is változik vele együtt. Nem csak a hatás idejére, mert te is fejlődsz. Sok volt? tompa leszel. Dimenzió váltás volt? Akkor biza lehetségesen más leszel. Ilyen ez a drog biznisz, senki se olyan, mint amilyen volt. Prevenciót és ártalomcsökkentést végre, mert sok az ilyen buta kis gyerek
2012. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Haversrác.:) Ugyanígy vagyok a helyzettel. Elmúlt, visszajött. Megjavulunk.:) Nem lesz itt gond, hidd el nekem ! Nem vagyunk egyedül ! :) Nemszabad ezzel játszani... :)
2012. febr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!