Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4-5hónapja cigizem napi 2-3...

4-5hónapja cigizem napi 2-3 szálat. Normális az, hogy mindig elszédülök Tőle és le kell ülnöm? (A leggyengébb női Eve-t szívom)

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azert mert nem szokta meg a szervezeted de fura hogy ennyi honap utan is szedulsz
2015. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Schmiedt Martin válasza:
Ennyinél igen.Ha nagy szünetet tartasz a cigik közt és elkezdesz "pangani",akkor általában be is szédülsz a nikotin hatása által.Láncdohányos vagyok kb.5-6 éve,de alvás utáni ciginél én is be szoktam kicsit 'bambulni' :)
2016. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szokja meg a szervezeted, én is ugyanígy voltam (mondjuk én a legótvarabb tüdőgyilkos töltött barnaszofival) hogy amikor 2-3 szálat szívtam mindig beszédültem (amúgy ezért szoktam rá, mert szerettem szédülni) de amikor már 5-6 szálra és többre szoktam, akkor már csak a napi elsőtől szédültem. Most a napi 10 környékén már az első se hat meg.
2016. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!