Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki először szív cigit,...

Ha valaki először szív cigit, mért szédül? Mikorra múlik ez el?

Figyelt kérdés

Pl én úgy érzem 1 szál után mitha a föld húzna le, és le kell ülnöm, ez mért van? Vagy csak nekem van ilyen? :o

Amúgy csak ritkán cigizek de akkor nem tudok egész szálat elszívni csak felet...


2011. okt. 28. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs hozzá szokva a szervezeted és a füsttel mérgezed magad, de ha napi több szálat szívnál el már nem éreznéd, viszont ha tartanál 2-3 nap szünetet ismét éreznéd ezt. És nem mindegy hogy milyen erősségű cigit szívsz. Szerintem még most hagyd abba mielőtt rá nem szoksz, mert utána aztán nehéz lesz.
2011. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát 2-3 hetente szoktam szívni...ez fura de azért főleg mert tetszik h berekedek egy kicsit utána és ének közbe tök jól hangzik :D Van valami amitől rekedt lehet még a hangom? Ha már itt tartunk?:D
2011. okt. 28. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
istenem. én erős dohányos vagyok, de azt mondom te még ennyit se cigizz... annyira tipikus vagy
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én csak a reggeli elsőnél szédülök be. Ha 2-3 napig nem cigizek, akkor nagyon beszédülök, elzsibbadnak a végtagjaim ahogy áramlik szét a nikotin:D imádom azt az érzést:) Amúgy piros marlborot szívok, nem egy gyenge cigi, de néha megkívánom a jó öreg goldengatet szűrő nélkül, na az odab*sz:D
2011. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hehe :D

tipikus vagyok? miben? :)

Kedves egyedülálló 'erős dohányos':D

2011. okt. 30. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
nem méltatlak normális válaszra, ne haragudj :(
2011. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél se szédültem:)
2017. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!