Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti, hogy szoktatok cigizni?

Ti, hogy szoktatok cigizni?

Figyelt kérdés
Mert nekem volt aki azt mondta,hogy úgy kell,hogy beleszívunk a cigibe,veszünk rá egy nagy levegőt aztán kifújjuk,de volt aki azt mondta,hogy lekell nyelni a füstöt és volt olyan is,hogy aki azt mondta,hogy beleszívunk veszünk rá egy nagy levegőt aztán lenyeljük vagy mi...na most akkor melyik? :O
2011. okt. 29. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem cigizek, de minek kéne lenyelni? Ez hülyeség...
2011. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le N Y E L N I nem szokás, csak belélegezni a füstöt.
2011. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Sehogy se cigizz!

Amúgy beleszívsz és letüdőzöd. Beszívod, utána szívsz még egy kis levegőt, így jut le a tüdődbe.

2011. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha azt sem tudod eldönteni, hogyan csináld, akkor el kellene gondolkodni rajta, hogy minek egyáltalán.
2011. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se cigizz:D de amugy beleszívsz, elveszed a szádtól veszel egy mély levegőt 1 mp-ig vársz aztán kifújod:D
2011. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit nem lehet ezen tudni:D Amikor 16 évesen megvettem az első doboz cigimet, hazamentem, és szívtam ahogy a "nagyoktól" láttam. Elején mindenki béna, de ha hülye vagy akkor egy idő után belejössz. Amúgy a ritka hülyék szokták lenyelni is, hátha gyomorrákot is kapnak:) Ja és gyomorba nyelésnél állítólag cigiszagút sz*rsz, de ha nem így van ne hülyézzetek le:D
2011. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy. A cigi undorító és a szád is büdös lesz tőle. Jó az neked?
2011. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én tudom,hogy,hogy kell cigizni vagyis én is minig letüdőztem csak volt egy gyerek aki odajött és mondta,hogy nem jól cigizek mert lekell nyelni,de amúgy azt enm próbáltam ki.
2011. okt. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!