Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik, hogy a cigim beszívta...

Létezik, hogy a cigim beszívta a zsírszagot? Kiszellőzhet belőle?

Figyelt kérdés
dolgoztam 4 napot egy kis büfében, egész nap zsírszag, ruhám, hajam, mindenem büdös volt tőle. Akkor szinte észre se vettem, mert az ember hozzászokik. most már 3. napja nem mentem, hajmosás megvolt, ruháimat, kabátomat kimostam, semmi nem büdös már. azóta most először nyúltam a bontott doboz cigimhez, és borzasztó mellégíze volt a cigimnek, végig se bírtam szívni... lehetséges, hogy a cigim a táskában, a becsukott dobozban átvette ezt a szagot? ha kiteszem őket a dobozból 2-3 napra, van esély rá, h kiszellőzik? csak mert, amit nem mostam ki pulcsit, abból is kiszellőzött a szag magától pár nap alatt... nem szeretnék kidobni kb 10 szál cigit :S
2011. okt. 29. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a papír beszívta! lehet nem fog kiszellőzni:S
2011. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy beszívta. Ha kirakod őket szellőzni, lehet, hogy a zsír kiszellőzik, de a ciginek is elmegy az íze. Én a helyedben kidobnám, nem vacakolnék szellőztetéssel:D
2011. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egy próbát megér :D azért 10 szál cigi nem kevés, főleg nekem, aki csak 2-3 hetente veszek 1 dobozzal :D
2011. okt. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!