Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha cigizek, akkor megállok a...

Ha cigizek, akkor megállok a növekedésben?

Figyelt kérdés
15/L . De lehet h amúgy se nőnék már nem? :( 160 cm vagyok..
2011. okt. 31. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

nemcsak megállsz, de egy idő után alacsonyabb leszel, szerinted az emberek többsége miért lesz kisebb idős korára?

és ugye vannak a nagyon kis növésű emberek, na ők naponta 5 dobozzal elszívnak

2011. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a legfontosabb kérdés a cigivel kapcsolatban. Én is 160 cm vagyok, és 14 éves korom óta nem is nőttem magasabbra (most 25 vok)

Ami inkább elriasztott tőle: sárga körmök, sárga fogak, büdös lehelet, büdös haj, büdös ruha, maga az a tény, hogy függővé válik a tested egy szertől(!), emellett az egészségkárosító hatásairól gondolom mindenhol hallottál már.


Jaa, és az árát pedig már meg sem említem! Szorozd csak fel!

Napi 1 doboz= 600 forint.

Az heti 4200 Ft.

Az havi 16,800 Ft.

Éves szinten 201,600 Ft.

Akkor most gondolkozz el rajta ebből a pénzből mi mindent tudsz venni magadnak! Akár külföldön is nyaralhatnál 1x egy évben.


Megéri?

2011. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez lehetséges, de nem mindegy hogy napi szinten mennyit szívsz el.
2011. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már megkérdezted egyszer. De igen, megállsz a növekedésben, és így is épp elég alacsony vagy, úgyhogy jó lenne ha még nőnél. Szóval ne cigizz!
2011. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hidd el ezt a hülyeséget, amit a szüleid mondanak. Én 14 éves korom óta cigizek, 15 évesen már napi 1 doboz elment. 14 évesen 162cm voltam, mégis megnőttem 193cm-re. A ciginek semmi köze a növekedéshez. További élvezetben gazdag dohányzást kívánok:) 25F
2011. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp emeld a duplájára a napi cigi adagod, mert attól fogsz megnőni.
2011. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!