Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudnám letölteni Allen...

Bazsii05 kérdése:

Honnan tudnám letölteni Allen Carr:Rövid úton leszokni a dohányzásról c. könyvet?

Figyelt kérdés
Mivel megrendelni nem igen tudom,mert nagyon kevés helyről lehet ezért kérnék linkeket. köszönöm.
2011. nov. 2. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Innen:

www.yox.hu/Allen_Carr_-_Vegre_nem_dohanyzom.pdf

2011. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
64%
Nem kell könyvet venni, sem más baromságra költeni, nem kell más csak egy elhatározás... Majdnem 10 évig cigiztem, a végén már 2dobozzal szívtam el naponta. Gondoltam egyet szerdán este és csütörtök reggel már nem vettem cigit. Mindez több mint 4 hónapja volt! Azóta nem nyúltam cigihez és nem is akarok soha többé... :) 25F
2011. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt kéne! :) Mert k.rva drága már a cigi és ígyis alig van pénzem.. Pedig dolgozok, csak hát rezsit fizetni, örülök ha kajára van.. Pedig 300 órákat dolgozok havonta,120ezer körül keresek,és mégis alig marad.. és nem bulizok, nem költök fölösleges dolgokra,csak panelházba baromi sok a rezsi..
2011. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező!írj nekem egy privit,ha még mindíg érdekel
2011. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!