Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ítélik el Magyarországon...

Miért ítélik el Magyarországon ennyire a füveseket?

Figyelt kérdés
sokan nincsenek is tisztában az egésszel, nem értem miért kell feltétlen ennyire ellenezni
2011. nov. 6. 00:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
A hatása miatt. Normális embereket, milyen könnyen tud leépíteni,tönkretenni..
2011. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
akkor az alkoholt miért nem ítélik el ugyanennyire vagy épp sokkal jobban ha a hatása miatt?
2011. nov. 6. 01:28
 3/23 anonim ***** válasza:
nem próbálták biztos,de tényleg leépítő jellege van. Amúgy 1x 1x jó ez csak könnyen rászokik az ember és anyagilag se túl jó
2011. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát testi függőséget nem okoz, lelkileg viszont az olyanok akiknek sok a magánéleti problémája ,könnyen rá tud szokni, viszont leszokás is csak akarat kérdése mert a szervezet nem szokik úgy hozzá mint a nikotinhoz vagy a drogokhoz. de pl californiában akinek stresszes az élete annak már orvosilag felírnak egy olyan fajtát ami pont erre jo. az anyagi kérdés tényleg húzós de pont ebböl tudna az állam hasznot húzni
2011. nov. 6. 01:41
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

California, Hollandia, Svájc engedélyezi

Magyarország "ticcsukbe"


nagyon jól tudja mindenki, hogy aki ki akarja próbálni, egy perc alatt megszerzi bárhol, ennyi erővel akár lehetne patikában árulni és megadóztatni


Ha annak idején a szüleim nem bepiálva fetrengték volna végig a hétvégéket, hanem inkább befüvezve, nem lettem volna annyiszor kékre-zöldre verve

2011. nov. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Phoney ***** válasza:
Azért mert a magyar ember szegény ember, és arra sem ér rá, hogy az alkoholhoz értsen (ezért imád túlárazott szemét piákat venni), nem még a fűhöz.
2011. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én magának a betiltásnak a logikáját se értem ugyanis ha tárgyilagsak akarunk maradni akkor is nézzük meg: a fű nem túladagolható, nem halt még bele senki, és igen is sok pozitív és orvosi hatása van. +én még nem hallottam olyanról h megvadult füves fiatalok szétverték a várost
2011. nov. 6. 01:50
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Phoney: te jártál már valaha szórakozóhelyen? Tudod mennyi pénzt költenek alkoholra a bárpultnál? Rengeteget. És tudod mennyit költenek a bárpult melletti sarokban ácsorgó "sárkányfűárusnál"? Kb a dupláját... Miért nem kell az államnak ez a pénz, miért jobb, hogy a dealerek zsebébe kerül?
2011. nov. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Phoney ***** válasza:
A betiltás logikája egyszerű, nem akarnak +1 káros szenvedélyt a nyugati kultúrába. Akkor sem, ha csak a füst miatt káros. Némileg káros lehet a társadalomra is, és egy füvet támogató kormány borzasztó sok szavazattól esik el, ez a legfontosabb.
2011. nov. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Phoney ***** válasza:
A szegény embert úgy értettem, hogy sokat dolgozik, és a szabadidejét nem művelődéssel tölti. Sajnos. Nem csak sokat költ alkoholra, hanem ráadásul a legsz*rabb alkoholokat lehet a legdrágábban eladni nálunk.
2011. nov. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!