Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van most valamelyik márkának...

Van most valamelyik márkának aromásított cigije? Mint 2 éve a multinak.

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 11:46
 1/8 anonim válasza:
100%
van szegfűszeges marlboro,bár fogalmam sincs hol lehet kapni.valami olyasmi neve van h mix 12,nem emlékszem pontosan. vagy a mentolos marlboro,bár az nem ízesített,a szűrőbe van egy kis golyócska,amitől mentolos lesz a cigi.
2011. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt ez az ízesített multi? Meséljetek már pls.
2011. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Splash volt a neve, és a dobozán buborékok voltak. Kék és sárga multiból csinálták. Iszonyú jó illata és íze volt, a vaníliához hasonlítanám. Pár hete éreztem az utcán, hogy valaki ilyet szívott, azért kérdeztem itt, hogy tud-e róla valaki melyik márka csinálta.

Írd be a gugliba, hogy multi splash, és meg tudod nézni :)

2011. nov. 20. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
köszkösz
2011. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Multi Splash tényleg nagyon jó volt, bár engem a sós Chio chipsre emlékeztetett az íze... :D

Egyébként djarum cherry (meggyes) vagy black (szegfűszeges) de ezeknek az árából majdnem 3 doboz Multit veszel... Néha-néha persze jó, de én nem tudnék egész nap ilyen cigiket szívni. (Bár most egy ideje nem is dohányzom)

2011. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, olyan drága cigit nem akarok azért venni :)
2011. nov. 24. 15:52
 7/8 anonim válasza:
lehet, h elektromos cigit éreztél az utcán, mert abba az aromát kell csöpögtetni és nagyon érezhető ! Van vaníliás, cherrys, mentolos, banános, földiepres, csokis, kávés utántöltő aroma.
2011. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, lehet, hogy akkor az volt.
2011. nov. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!