Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok és haveroktól...

17 éves vagyok és haveroktól kaptam egy vizipipát! Sose cigiztem még, egy szálat sem szívtam el, de ezt kiakarom próbálni! (Sima gyümölcsös dohánnyal)! Az első szívásnál nem fogok befulladni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 20:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
befulladni nem, mert a víz lehűti a füstöt. alkalmanként társasággal jó buli lehet. viszont ugyanolyan káros, mint bármilyen más dohányzási forma, és arra figyelj, hogy ne legyen út a cigarettázáshoz! aki azt fogja mondani, hogy a víz kiszűri a káros anyagokat a füstből, annak a saját érdekedben NE dőlj be!!
2009. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
nincs igazad. a vízipipa kevésbé káros mint a sima dohányzás.
2009. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
ne tüdőzd le
2009. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
77%

mi az hogy ne tüdőzze le? hogy nem lehet letüdőzni? a vizipipából olyan mennyiségű füst jön hogy a garat egyből megnyilik és a füst a tüdőbe áramlik ha te tudsz olyat szívni hogy nem tüdőzöd le akkor gratulálok.

amúgy kevésbé káros mint a cigeretta mivel sokkal hidegebb füst kerül a szervezetedbe mivel a víz lehűti

2009. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De az első szívástól nem fogok köhögni vagy befulladni?
2009. máj. 11. 21:04
 6/11 anonim válasza:
77%
befulladni nem maximum köhintesz egyet akkor meg egy jót röhögtök rajta nem hiszem hogy olyan nagy ügyet kell belőle csinálni ha nem bírod mondjuk első szívások gyengébekk ha már jól át van melegedve a dohány akkor erősebb a füst van hogy olykor-olykor mikor megnevettetnek és pont szívok elkezdek köhögni
2009. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na éppen ma volt erről beszélgetés a rádióban.Egyébként nekünk is van,nagyon ritkán rá is gyújtunk,amúgy nem cigizünk.Nem annyira káros,mint a sima cigi DE! akkor is káros. Szóval csak mértékkel és ne használjátok közösen a szívókát,mert betegségeket lehet elkapni.Lehet hozzá ilyen műanyag szipkát venni,amit csak rá kell húzni a szívókára és mindenki a sajátját rakja rá.Nem tidom,hogy M.o-on lehet-e hozzá kapni,én Tunéziában vettem.Szóval,ha heti 1-2 szerr szívsz,az még nem tragédia.
2009. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
pesten ma már sok helyen lehet venni szipkát, ja és ha nincs szén tartód akkor egy elufóliát lyukasz ki és úgy ted rá a dohányra aztán a szenet
2009. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%
nem lesz semmi bajod. legrosszabb esetben kicsit hányingered lesz. ne tüdőzd le semmiképp!
2009. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

égni fog a torkod.:)

mikor először pipáztam..égett a torkom meg kapart..és tökszarvolt.de aztán tovább pipáztunk és elmult és jólett xDDD

2009. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!