Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb. 4-5 hónapja cigizem...

Kb. 4-5 hónapja cigizem rendszerességgel, és tegnap fájt az egyik mellem. Félek hogy valami gond történt. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

nagyon megijedtem, és elhatároztam hogy leszokom, nagyon megijedtem...félek dokihoz elmenni mert kiderülhet valami...nincs mit tenni el kell menni???

tényleg nagyon megijedtem!félek... :S


2008. márc. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatalnak tűnsz még... szerintem inkább ne dohányozz, és akkor nem lehet gond. Amúgy ha rákra meg ilyenekre gondolsz, az nem 4-5 hónap dohányzás után alakul ki, ettől nincs miért félned. Elmehetsz orvoshoz, csak hogy megnyudogj, hogy nincs semmi bajod. De ne cigizz többet :-P
2008. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ügyesen rászántad magad a "tiszta életre", ijesztgethetnéd a cigis ismerőseidet.. :)
2008. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A cigit, és a melledet, ne kösd össze 4-5 hónap után!! Bizonyos hogy nem azért fáj a melled!

Nyugodtan menj el dokihoz, de nem kell megijedni!

(szokj le a cigiről)

2008. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
egyrészt pár hónap után nem alakul ki ettől rák, másrészt meg a cigizéstől a tüdőd, a szájüreged meg a légzéshez használt alkatrészeid rákosodnak elsősorban, nem az emlőd...
2008. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!