Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigit megszívtam...

Az elektromos cigit megszívtam és valami lötty került a számba, az ilyne nikotin cucc, kajak benyeltem lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz tőle. Csak azt nem értem ez hogy fordult elő. Annyira feltöltötted? Vagy már az eredeti ilyen volt?
2011. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekemis volt már ilyen, és ilyen furcsa íze volt... még félóra elteltével is éreztem az ízet
2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Matthew001 ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz csak ha egy nap 10 percenként fordul elő. Érdekes de nikotintúladagolásba is bele lehet halni. De cigiből ennyi nikotint szívni... kéne pár karton hehe, a folyadék meg... Megkéne igyál belőle jópár adagot hogy gáz legyen, 1 csepptől semmi bajod sem lesz :)
2011. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt múltkor de nem tudom mit parázol ennyire..... nem patkányméreg..... ha a tüdődbe le szívod mit szarsz ha kicsi ment a gyomrodba is??? :////
2011. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!