Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta miben...

Elektromos cigaretta miben tér el az igazitól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Segítséget szeretnék kérni töletek hogy miben tér el az elektromos cigi az igazitól és az egyik fajta elektromos cigi miért 16 ezer forint a másik meg miért 2000-3000 forint?


Meddig birják mi a garancia hogy akár 1-2 évig is müködnek és nem mennek tönkre?

Azt halottam hogy valami kapszula kell bele meg tölteni lehet de többet nem tudok róla esetleg ti tudnátok róla mesélni?

Köszönöm! :)


2011. nov. 25. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy párát szívsz és fújsz ki. Igazából csak a cigizés feelingjét adja vissza.
2011. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Annyiban külömbözik az igazitól, hogy ez sz*r. Nem leszel cigi illatú, kevesebb a füst ááá hulladék ez az ecigi.
2011. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)


De akkor ez rendesen füstöl is nem ?

Egyáltalám ha olyan tréé akkor miért árulják? Az igazi cigit le lehet töle tenni szerintetek?

Vagy ez inkább csak amolyan játék cigi? :D

2011. nov. 26. 00:54
 4/20 A kérdező kommentje:

valami olyat olvastam róla hogy 5-7 sluk után 3 percet kell hagyni pihentetni mert külömben le ég? :D


2 száll ecigit adnak közel 4 ezer forintért és egy patron állítólag 50-60 száll cigire elegendő..


Ugy vennék ilyet csak attól félő hogy tönkre megy és utána dobhatom ki szerintetek mennyire stapabirók ezek?


Ha mondjuk egy nap van használva óránként 10 percet tönkre mehet? Ettöl félek.. Csak meg igazából nem igen tudok róla semmit. :(

2011. nov. 26. 00:57
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem füstöl...Csak párát fújsz ki, annyiban imitálja a rendes cigit. Tényleg egy szar
2011. nov. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

annak látszik, de az inkább pára. Én azzal szoktam le a cigiről. Lehet hozzá venni folyadékot, amivel után töltöd a patront. Van olyan patron, ami nikotint tartalmaz. aztán egyre csökkenő nikotin tartalmú patron , míg végül csak nikotin menteset szívsz. Addigra kikopik belőled a nikotin. Már csak a megszokott mozdulat és hogy legyen a kezedben valami, kell használnod. Meglásd menni fog a leszokás, és nem beszélve arról, hogy negyede annyiba nem kerül, mintha cigit veszel.

A patron 4 különböző nikotin tartalommal kapható:


High(erős)) 16mg nikotin

Medium (közepes) 11mg nikotin

Light (gyenge) 6mg nikotin

No (nullás) nikotin-mentes

[link]

2011. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát én biztos, hogy nem tudnék vele leszokni az igaziról, mert hiányozna a cigi íze, íllata, hogy el kell nyomni a végén meg minden:)
2011. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
égéstermék nuku leginkább:D
2011. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

mi van nem olvasod, hogy mit írnak?

High(erős)) 16mg nikotin

2011. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!