Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mai világban rengeteg 11-14...

A mai világban rengeteg 11-14 évesek vannak, akik dohányoznak. Ti mit gondoltok erről? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít ez. Tudom, hogy ez az oldal nem azért van, hogy véleményt nyilvánítsunk, de egy 11 éves taknyos minek cigizik? "Emberek" próbáljunk meg már normális élet módot élni. Nem értem, hogy mi vitte rá erre az országot, hogy ilyesmik történjenek.Kis 11 éves,dohányzók : Ti gondoltok a barátaitokra ? Na ez jusson eszetekbe,amikor rágyújtatok!
2011. dec. 10. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Én betiltanám a cigit.
2011. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Régen több tini dohányzott.

Amikor én középiskolás voltam, akkor kezdtek bejönni ezek a "ciki a cigi" reklámok.

Szerintem manapság már nem divat és nem menő dohányozni.

Mondom ezt úgy, hogy én is dohányzom, bár már leszokóban vagyok!

2011. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:Egyet értek.

3.válaszoló:Nekünk a suli ajtónkon van kint egy kicsi pószter a "CIKI A CIGI" felirattal.:) Az osztályomban kb. 4 fiú cigizik.


Köszönöm,hogy válaszoltatok.: )

2011. dec. 10. 23:56
 4/18 anonim válasza:
21%
nekem sem kell meg vagyok nelkule mar igy tizenhet evesen is, en felvinnem legalabb 1500ftra az arat. hogy ,,aki egeszsegtelenul akar elni az fizesse meg˝
2011. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, igen ciki dohányozni, és ronda karikás tőle a szemem.

Bár ne kezdtem volna el!

4. voltam.

2011. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazad van.:) Bevallom..1x az életben cigiztem,a barátok próbáltak rávinni,de nem hagytam magam.Ez még a bandázós korszakom volt,miután próbáltak rábeszélni,kiszálltam a bandából.:)
2011. dec. 11. 00:01
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Csak négy? Akkor tényleg 11-14 évesek vagytok, majd középiskolában megfigyelheted, hogy eléggé megváltozik ez az arány. Nem gondolnak arra, hogy bár pillanatnyilag jó, de majd 40-50 évesen nem csak rossz lesz a tüdejük, esetleg komolyabb betegségük alakul ki, de még annyi pénzt is elfüstölnek, amennyiből elmehetnének minden évben nyaralni a családjukkal.
2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell azt betiltani. Az árát kell megemelni, 1500 Forintra, ahogy mondta valaki. Szálanként. Plusz füstszűrő adó. A cigarettacsempészetért pedig járjon életfogytiglan.

Aki akarja, szívja, én mindig is ezt mondtam. Túlzásokba nem jó esni, csak ezt értesd meg olyanokkal, akik a saját tüdejüket füstölik, direkt....

2011. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

tegnap 23:54 Te mikor voltál középiskolás? Nem kétezer körül?


Egyébként tényleg ma egyre kevesebb tini dohányzik, jó, az én osztályomra ez mondjuk pont nem igaz. 37-en vagyunk, és 10 ember nem dohányzik ezek közül, vagy nem tudni róluk. Ha megyünk valahova az osztállyal, és jön velünk a másik osztály is, akkor kb. 70 ember gyújt rá a tanárok előtt.

2011. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

pont ma olvastam egy alattam járó lány blogját, ahol azt írta, hogy "a sötétben véletlenül a cigi rossz felét gyújtottam meg XDXD FAIL"

a lány 8.-os.

egyébként én nem azon akadok ki, ha egy buli vagy ilyesmi alkalmával a középiskolások cigiznek, és mivel én 6 osztályos gimibe járok, így még a nyolcadikosoktól is elfogadom, ha együtt van egy társaság. engem az idegesít, amikor valaki rendszeresen dohányzik már általánosban.

egyébként szerintem 16 éves korig olyan a dolog hogy "miaviharezhogyilyenfiataloncigizik" 16 éves kor után maximum azt lehet mondani, hogy de hülye

2011. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!