Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet elektromos cigarettá...

Hol lehet elektromos cigarettát vásárolni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem konkrét helyre gondolok... Hanem mondjuk gyógyszertár,stb... Szeretnék leszokni a cigiröl,ezért kellene...
2011. szept. 21. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma Magyarországon elsősorban webshopokban tudsz vásárolni ilyen termékeket. Néhány nagyobb városban van néhány forgalmazónak kihelyezett üzlete, ahol megtekinthető és kipróbálható a termék, de alapjában véve Budapesten van sok kereskedőnek mintaboltja.


A napokban rendeltem egyik ismerősömnek erről a weboldalról: [link] Az ECO-808 csomagban minden benne van, amire szükség van a kezdéshez és ha rendelsz hozzá hálózati töltőt, akkor 8900-ba kerül. Azt olvastam, hogy így egy doboz cigi ára ilyen 150 forintra jön ki és hogyha minél többet szívsz, annál nagyobb a megtérülése.

2011. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen!
2011. szept. 21. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! :)


Én Mboro (Marlborohoz hasonló) ízű folyadékot rendeltem hozzá. A megajándékozott azt mondta, hogy kissé vanília ízű és akkor inkább a Premium Tobacco (minőségi dohány) ízesítést ajánlja, hogyha valaki annyira nem kedveli a vanília ízt. De azt mondták, hogy annyira nem érezhető, csak enyhén.


A kezdő csomagban benne van minden, amire szükséged van. USB töltő, 990 forintért hálózati töltő, folyadék, aminek segítségével a "filter" részt meg kell tölteni és az akkumulátor, ami a hagyományos cigaretta dohánnyal töltött része.


A termékre van jótállás, elég korrekt áron értékesítik. Nekem azt tanácsolták, hogy vateráról nem érdemes vásárolni. Ha olyan helyen laksz, ahol van a közelben mintaboltja a forgalmazóknak (pl. Budapest, Győr, Miskolc, Debrecen), akkor szerintem érdemes bemenni és érdeklődni, de amit linkeltem oldalt, ott elég korrektek és eddig semmi rossz tapasztalatról nem tudunk beszámolni.


Te kb. mennyit szeretnél rákölteni? Meg arra figyelj szerintem, hogy megfelelő erősségű folyadékot (e-liquidet) rendelj hozzá. Nekem is azt tanácsolták, hogy nem szabad megijedni attól, amennyi nikotintartalom rá van írva, mert az egy doboz cigarettára vonatkozóan van, és kb. 20-25 szálra elegendő folyadékot töltesz bele. Tehát az eredmény is kb. ennyivel van felszorozva.


Egyébként milyen cigit és mennyit szívsz belőle? Meg kb. milyen régóta? Mert nekem a megajándékozott azt mondta, hogy annyira teljes mértékben nem adja vissza a dohányzás élményét, de legalább nem vagy tőle büdös, kielégíted a nikotinéhséget, ugyanakkor kevésbé káros. :) Egy próbát szerintem megér!

2011. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pénz nem számít,mivel nagyon megvan bennem az akarat,csak kellene valami kisegítő eszköz... És azt a pénzt amit rászánok,úgyis elkölteném rendes cigire... 2éve szívom,naponta 1doboz volt,de kb 2hónapja, a 2doboz is elmegy... És ez már bizony nem tetszik nekem sem... :S És kék Pall Mall-t szívok... :)
2011. szept. 22. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában a nők jobban aggódnak amiatt, hogy károkat okoz, a férfiak annyira nem, bár akit megajándékoztam, az is fiú és örült az ajándéknak... :D


Egyébként tudok még valamiben segíteni? A vásárlás mellett döntöttél?

2011. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itt például szinte bármit elérhetsz, közvetlenül a forgalmazótól: ideandroid.com


Az Eco-808-as készlet e-liquiddel kombinálva valóban a legjobb megoldás, de egy hálózati töltőt nem árt beszerezni hozzá, különben gyakran kereshetsz egy elérhető aljzatot !

Amúgy a gyárilag feltöltött patronok eleve dohányízű liquiddel töltöttek.

2012. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
evapor.hu a legjobb
2012. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!