Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már függő lettem?

Már függő lettem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve szívtam először 1 cigit. Azóta minden második hétköznap szívok egyet. Már függő lettem?
2011. dec. 18. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Maximum a cselekvésre vagy rászokva mert ha a nikotinra lennél akkor 45 percenként-1 óránként rá kellene gyújtanod de ha kibírod 1 napig 2 napig nem lehetsz függő max a cselekvésre.
2011. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Fél éve bagózom, de csak akkor gyújtok rá, ha megkívánom. Csak és kizárólag fejben dől el, hogy függő vagy-e vagy sem!
2011. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
igen.
2011. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én egész életemben kb 1 dobozzal szívtam el, utoljára évekkel ezelőtt, de ha ideges, vagy gondterhelt vagyok, néha eszembe jut, hogy jól esne egy szál. Bármilyen pozitívan ható tudatmódosító szert használsz: kávé, energia ital, cigi, alkohol, könnyű, és kemény drogok, azok végig kísérnek az életeden. A kérdés inkább az, hogy mennyire tudod kontrollálni a vágyat, meg hogy egyáltalán akarod-e kontrollálni. Én tudatosítom magamban, hogy ezek káros dolgok, terhelik a pénztárcámat, és a szervezetemet, és ezért nem szokok rájuk. Energia itallal egy ideig bajban voltam, de simán letettem. Az egy kávé az, amit megengedek magamnak. Ennyi nekem is kijár. :) A többi dolog fejben dől el.
2012. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!