Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első cigizés milyen HA nem...

Első cigizés milyen HA nem tüdőzöd le?

Figyelt kérdés
tudom h az első cigizés szar meg köhögnek szédülnek meg mittudomén de mivan olyankor ha valaki először cigizne úgy h pl a haverjától elkéri aki éppen szívja h na hagy próbáljam ki de nem tüdőzöm le csak beszippantok egy kicsi mennyiséget a számba majd rögtön kifújom..na ilyenkor is van köhögés meg rosszullét?
2011. dec. 21. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
olyan szájrákos...
2011. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Függő leszel, meghalsz.
2011. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Minek kérdezed, úgyis kipróbálod. Majd meglátod, milyen.
2011. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj, most megkérdezhetném, miért tetted fel kétszer ugyanazt a kérdést.
2011. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nem volt mikor kiprobáltam
2011. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

sok értelmes válasz :D

mikor legelőször kézbe veszed, le sem tudnád tüdőzni. nekem egyszer mikor ideadták, én meg már ittam eleget ahhoz, hogy elfogadjam, nagyon picit szívtam bele, de majdmegfulladtam :D egyébként köhögni nem fogsz, rosszullét annyiból lehet, hogy nagyon rossz íze van. szóval azt fogod érezni, hogy gusztustalan és büdös :D nem éri meg rászokni, nekem elhiheted :D

2011. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én letüdőztem, és nekem nagyon bejött. Azóta is szívom a piros marlborot, csak most már szar lett a minősége.
2011. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
nem fogsz köhögni se rosszul lenni és még sose köhögtem tőle
2011. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen egyénfüggő. Akár letüdőzöd, akár nem. Az meg hogy elsőre nem lehet letüdőzni hülyeség- nekem sikerült és nem is voltam rosszul, nem is köhögtem tőle egyáltalán. És mielőtt valaki élből támadna hogy hülye cigis, meg hogy ne adjak neki ötleteket, mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, ha nem cigivel akkor majd mással fogja. Ami engem illet: nem szoktam rá.
2011. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
tényleg nem tudod elsőre letüdözni, de próbáld meg. nekem a második szállal rögtön az első után a tüdözös sztory is ment, és én csak szédültem. de azt nem kicsit. szal nem biztos h megfulladsz, de lehet.
2011. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!