Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arról az elektromos cigiről...

Arról az elektromos cigiről mit lehet tudni? Használ valamit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:59
 1/4 anonim válasza:

Na most írok mert végigolvasgattam az e cigiről adott válaszokat és úgy döntöttem leirom ide a gondolatomat.

Pont 14 éves voltam amikor rászoktam a cigire. 32 éves koromban letettem mert a párom nem tűrte. Nagy dohányos voltam!!!! Aztán teherbe estem és szültem. Egy évig szoptatam és elég gyakran hiányzott a cigi. Párommal többször rágyújtottunk, csak úgy buliból.

Anyunak rendeltünk egy e cigit a vaterán 3 hete, de még nem adtuk oda, mert azóta mi használjuk. :)

KB 30! FT NAPONTA AMIT ELSZÍVUNK ÉS NEM KÁROS.

Nagyon szkeptikus vagyok mindenhez, de a homeopátia után ez a legjobb alternatív dolog. Azt gondoltam hogy a gyógyszereket sem lehet helyettesíteni, és a cigi hatását, ízét sem.... De nem igaz!

Nem vagyunk büdzsé a szobában este tv közben lazán. Az íze is jó, aztán kipróbálunk más ízeket is.

Szóval majd 20 év dohányzás után állítom, hogy tökéletes és Olcsó!

2011. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi elírta a szótár....

Nem vagyunk büdösek, és este a szobában lazán cigizgetünk....

2011. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát még ha tudnád kedves első, hogy elvizesíti a tüdődet, valamint nincsen hosszú távon tesztelve az élettani hatása. Mindegy, az mellékes hogy erps patront kell belerakni, hogy rendesen jöjjön a füst, meg legyen ereje, csak az meg kb. 18 Mg-s, na így rakjátok le. Jó volt mondjuk róla a videó a showder klubban. A szag viszont tényleg igaz, csak nekem az íze nem jön be.
2011. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3. napja ezt használom, + napi 2-3 szál hagyományos. Eddig 1 doboz hagyományosat szívtam, 15 évig.

Szerintem a következő a fontos (szerény 3 nap tapasztalat után):

Egy minimális akaraterő (tényleg minimális) ehhez is kell, mert bár majdnem teljesen olyan, mint az igazi, vannak apró különbségek:

- Az íze inkább édes, szemben a hagyományos kesernyés ízével.

- Ha erős dohányos voltál, és úgy szívtad a cigit, mint a porszívó, akkor át kell állnod egy lassabb dohányzási szokásra. (lassú, hosszú szippantások)

- Elmarad a gyors pöfékelést követő bódulat, amit a szénmonoxid okozott. (ebben az nincs)


Ami ugyanaz:

- Ez is folytja a torkodat, mint az igazi füst.

- E-cigizés után érzed, hogy dohányoztál, mert ebben is van nikotin (átmenetileg megnyugszol).

- Ezzel is tudsz füstkarikákat fújni :D.

- Helyettesíti az összes szokásos mozdulatot, és az orális ingert.


Én készletet rendeltem, amihez 30 ml utántöltőt küldtek, ami rengeteg. Én hamar megunom az ízeket, uh. vlszleg hamarabb átállok másra, minthogy elfogyna.


Hasznos linkek:

E-cigaretta felszereléseket itt (is) vásárolhatsz: [link] , [link]


Az utántöltő ízekről itt olvashatsz véleményt (az elején kezdd):

[link]


Igen jó minőségű utántöltök, és ízminták itt (is) vannak:

[link]


Ha készletet rendelsz, akkor is először rendelj hozzá hagyományos dohányízű 1,5-3 ml-es mintákat,minél többet, hogy tudj választani.


Mielőtt bármit megrendelsz, 10-15 órát tölts el a neten olvasgatással.


Kellemes Ünepeket!

2011. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!