Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kamaszok, ti miért isztok és...

Kamaszok, ti miért isztok és dohányoztok?

Figyelt kérdés
Csak a társaság és a buli miatt? Vagy otthon egyedül is szoktatok?
2011. dec. 25. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem iszunk, akkor nem nyílunk meg a bulira, és ülünk, mint a búval b@szott akármi.
2011. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inni azért mert jó íze van, a dohánnyal meg nem élek. Magában pedig csak az ökör iszik, az is csak ha gyomorpanasza van.
2011. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan azért mint régen. Lázadás, meg a spiccesség jó érzés. Dohányozni mondjuk én sem szoktam, de ki nem próbálta már?
2011. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

mindkettőt csak alkalmanként, a dohány az néha egy minőségi cigaretta vagy vízipipa, az alkoholt elég jól bírom és általában azért iszom, mert jólesik, pl. télen egy forralt bor és ezt akár otthon is. buliba a zenéért megyek vaagy a társaságért, nem azért, hogy na most jól be...szak.

22L

2011. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
még kamasznak érzem magam a 22 évemmel :D
2011. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Inni mert jó érzés, és van egy pár finom ital. Dohányozni meg az elején még lázadásból kezdtem, meg mert nagyon tetszett, most meg mert rászoktam. És igen, egyedül is szoktam, csak a dohány kiesik jövőre, mert nagyon drága lesz.
2011. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
inni csak azért szoktam, mert miért ne... hülyén néz ki, ha egy kocsmában narancslevet kérek, nincs meg a hangulata :D egyszer ittam le magam annyira, hogy majdnem alkoholmérgezést kaptam, azóta hanyagolom ezt a "berúgás" témát... általában sört iszom, ha bulizni megyünk, akkor valami rövidet. otthon nincs igényem rá, magát az ízét nem szeretem. cigizni nem szoktam, mert büdös és rossz ízű. 18L
2011. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam inni VERITAS GOLDOT! Na jó komolyra fordulva sört szoktam néha de általában alkoholmentes vagy 2-2.5%. Azért mert jó íze van és csak úgy otthonra meg jó a pattanásokra is:D. Amúgy ebbe abba néha-néha bele-belekóstolgatok de eddig csak a likőr fogott meg max. pálesz:).
2011. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
ja és 13F
2011. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként még sose próbáltam a cigit nem is tervezem.
2011. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!