Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti haverkodnátok...

Kamaszok, ti haverkodnátok ilyennel?

Figyelt kérdés

Olyannal aki néha olyan kérdéseket tesz fel, hogy mond egy szituációt, akármilyent, és megkérdezi hogy mit tennél abban a bizonyos szituációban. Mennyi idő alatt zavarnátok egy ilyent el, hogy többet ne írjon nektek?

Csak kíváncsi vagyok.


2011. dec. 18. 21:20
 1/7 anonim válasza:
54%
Esetleg meg is lehet kérni hogy hagyja abba mert idegesít.:)
2011. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én igen
2011. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
amúgy ez így engem se zavarna:D én is mindig ilyeneket mondok anyámnak...fogja is a fejét mikor elkezdem mondani,hogy "mi lenne a reakciód ha...":D
2011. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem naponta tesz fel 200 ilyen kérdést akkor simán! Heti két-három alkalommal még érdekes is lehet egy ilyen beszélgetés.
2011. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagoyk.

szerintem ebben semmi rossz sincs. persze csak akkor ha az adott témához kapcsolódik valamilyen szinten..

szerintem jó ilyenekről is beszélni, nemscak felszínes dolgokról.

2011. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze :)
2011. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen örülnék neki, hogy valaki az életemben k.b. először kíváncsi a véleményemre, és/vagy megbízik bennem annyira, hogy tanácsot kér...
2011. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!