Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki segítsen FONTOS?

Valaki segítsen FONTOS?

Figyelt kérdés

én most szokok le a cigirol de már alig bírom. mit csinaljak... egész nap arra gondolok hogy rá kéne gyújtani, már a kezem is remeg, de nem akarom feladni, nem akarok jellembe gyenge lenni. pliese írjátok meg miket csinaljak.

van 1500 ft-om, kint hideg van barátnőm nincs. írjátok dolgokat későbbre is, és meg írom meg tudom e csinálni. kérlek minél többet.


2011. dec. 25. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én vennék olyan elektromos cigit, mert segít a leszokásban. Meg vegyél valamit ami lefoglalja a szádat pl.: ropit. Ülj le TV-zni és közben egyél ropit.
2011. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az elektromos cigi f@szság a labamat jó ötlet. el is megyék a boltba. ám a cigi is azért hülyeség :

1: 4000 ft és nekem 1500 ám van

2: ha megvennem 2 hónap után rájönnék hogy pocsékba ment 4000.

de megy a pipa, mert jó ötlet is van közte.

2011. dec. 25. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
labamat= többi
2011. dec. 25. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
szurkolok Neked. légy erős. szotyizzál, egyél cukorkát, tereld el a gondolataidat mással vagy olyan rágcsálnivalót, amit szívesen eszel. mexicorn, tuc keksz, vagy nemtom, van egy pár. csak az elején lesz rossz, utána már arra se fogsz emlékezni, hogy dohányoztál valaha. bár, még nem voltam ilyen szituációban... sok sikert!
2011. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, az tudom mondani, amit a többiek... Foglald el magad, szotyizz, cukorkázz, rágózz, kávézz, nekem ezek jöttek be. Tudom, nehéz lesz, de biztos sikerül majd, én már leszoktam.

15/L

2011. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

eggyütt érzek veled 5. nap 5 évután a kényszerevés nem segítmárnekem tegnap ragasztbadtam a saját szórolapomat az megnyugtatott de elfogytak és nincs pénzem már de kéne még 1000 és ellennék habár 50-100db maradt ha nagyon végem elhasználom ezt

és képtelen vagyok dolgozni menni mert nem birom az emberekközti mozgást és a kummunikációt

2012. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
???
2012. jan. 16. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:

"01-16 09:37"

Úgy látszik átszokott a hígítóra....

:DDDD

2012. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!