Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a peniszemen? Valaki...

Mi ez a peniszemen? Valaki segitsen!

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a peniszem also reszen, van egy hosszu forradas szeru kis bor csik fel egeszen a fityma vegeig.Amiota az eszemet tudom ottvan, most 16 vagyok en apumektol eddigsem es ezutansem fogom megkerdezni,hogy az miaz de itt esetleg mas fiuk, ferfiak leirhtanak, hogy nekik vane ilyen, gondolom nincs...szoval akkor ez nekem kis koromban egy mutet lehetett??Amugy merevedeskor kisimul es nemlatszik szinte egyaltalan...de azert nagyon fura...
2011. dec. 20. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
páromnak is van ilyen és semmiféle műtétje nem volt
2011. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem is van olyan csík. 18/F
2011. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ok, de ez engem nem nyugtatott meg teljesen,esetleg ha te is leirnad, hogy hol van , nekem a peniszem tovenek also reszen elkezdodik es felmegy egeszen a fitymam leges legvegeig, nagyon furcsa...es teljesen olyan, mintha a bor ott egy mutet utan forrott volna ossze, ijeszto arra gondolni, hogy nekem barmifele ilyesmi problemam adodott vagy adodhat
2011. dec. 20. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is, és én se mertem megkérdezni

19/F

2011. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen minden férfinak van.
2011. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
HA valoban igy van, akkor megnyugodtam :D, amugy az nagy gond ha 16 evesen merevedeskor a makkomrol a bor(vagyis a fityma) csak kb felig jon le?, amugy 18cm ha megmerevedik rendesen es megsem jon le csak kb. a makkom feleig
2011. dec. 20. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van, én már kiskorom óta tudom hogy normális apukám kiskoromba mondta(, hogy mint mondta nem emlékszem a részletekre).

1 8cm teljesen oké, az hogy mereven nem jön le teljesen a makkodról a fitymád az viszont nem. Könnyedén le kéne jönnie akkor is.

2011. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
uhh az gaz..es ez esetleg Isten orizz rosszabbodhat???vagy akadalyoz a szexualis eletben?,mert nem faj meg semmi ilyesmi...
2011. dec. 20. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Akadályozhat :(. Beszakadhat.

Próbáld meg hátrahúzni óvatosan kádba, ne erőltesd tényleg csak finoman! Próbáld meg sokszor, pár hónapon keresztül! Ha nincs javulás akkor orvos ...

2011. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sajnos, ezek szerint fitymaszűkületed van, ahogy az előttem szóló is írta, húzogasd meleg vízben. Nekem is volt és nekem ez a módszer teljesen bevált, pedig az elején szinte eggyáltalán nem jött le a fityma a makkomról. Szóval húzogasd csak, de ne várj egyről a kettőre sikert, bele fog telni pár hónapba a folyamat. Ha még 4-5 hónap folyamatos húzogatás után se jönne helyre a "problémád" akkor el kell menni urulógushoz.
2011. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!