Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Habibi 2 csöves vizipipánál...

Habibi 2 csöves vizipipánál ha az egyiket szívják, a másik meg csak úgy ottvan, akkor jön füst? Mármint valami szelep szerűség van benne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs erről a márkáról. Amikkel eddig én több csövesekkel találkoztam, annál mindnél be kellett fogni a másik csövet, ha egyszerre csak egy valaki szívta. Persze gond nélkül lehet egy csövesként is használni (én pl kaptam hozzá dugót), ha az ember egyedül szívná, vagy a társaság csak egy csőről.
2011. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

ez az, nos akkor szerinted fogok kapni hozzá ilyen dugót?

2011. dec. 29. 00:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, annyira nem vagyok otthon a témában, de ha nem kapsz hozzá bemész egy dohány boltba és veszel hozzá egyet, nem hiszem hogy olyan nagy összeg lehet.
2011. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kétcsövesemnél, csapágygolyó volt a csatlakozásnál, és így nem kellett befogni a csövek végét. Ha meg szívtál akkor a te csövedben felemelkedett a csapágygolyó, és jött füst, a másik csőnél pedig elzárta a levegő útját. De sz*r volt, mert könnyen eldugult, tehát kivettem, monjuk a pipa se volt márkás darab, kemény 4k volt :D
2011. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van olyan, hogy szelepgolyó. Az nem az?

2012. jan. 1. 12:04
 6/7 anonim válasza:
sztem nézd meg rockerlalle vízipipa rovatát ott minden kérdésre választ kapsz ;) [link]
2012. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és katt a videóra
2012. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!